Otóż mój problem polega na tym, ze moje włosy rosną mało (1 cm miesięcznie to mnie nie uszczęśliwia). Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat pielęgnowanie i wspomagania przy zapuszczaniu włosów. Jakich preparatów stosujecie i je polecacie??
Dziękuje również za artykuł na blogu(zapraszam):
xeveryday.blogi.kotek.pl/2012/02/zapuszczanie_wlosow__zapraszam__