Dodaj do ulubionych

miłość na odległość

25.03.12, 16:41
Czy byłyście bądź jesteście w związku na odległość?
Myślicie, że taki związek może przetrwać?
Chodzi mi bardziej o odległość np. inny kraj bądź Zakopane - Gdańsk.
Piszcie! smile
Obserwuj wątek
    • zjemciebie Re: miłość na odległość 25.03.12, 17:09
      Przez dłuższy czas byłam zakochana w chłopaku, od którego dzieliło mnie ponad 600 km... On też uparcie twierdził, że podziela moje uczucie, gdy się spotykaliśmy - to on o mnie zabiegał... Jednak w ostatnie wakacje, choć bardzo się do siebie zbliżyliśmy, wszystko rozpadło się, gdy tylko wrócił do swojego miejsca zamieszkania... Dlaczego...? Po prostu nie był wobec mnie szczery!
      Mimo wszystko myślę, że związek na odległość jest możliwy, jeśli tylko obie strony darzą się szczerym uczuciem i są wobec siebie uczciwe.
      • karolcia4 Re: miłość na odległość 26.03.12, 21:29
        byłam -,- ale to były typu "na gg" . teraz mysle że źle zrobiłam że sie na to zgodziłam ;/. to nie było fajne przeżycie . bo czułam coś do niego ale nie mogłam z nim być poprostu to było za trudne dla mnie ;/ ale myśle że jeżeli ktoś sie widuje nie żadziej niż raz na dwa tygodnie . to przetrwa . ale jak żadziej to mysle że to i tak po jakimś czasie się skończy ; ) takie jest moje zdanie ;]
    • k_laudii miłość na odległość 26.03.12, 22:54
      Właściwie to tak jakby jestem w tej chwili . " tak jakby " bo oboje sądzimy że pomimo tego że coś do siebie czujemy i nie spotykamy się z nikim w swoich miejscowościach to doszliśmy do wniosku że będzie to taki związek nieformalny zobaczymy co będzie w wakacje big_grin Nie spotykamy się z nikim bo naprawdę się Bardzoo Lubimy ,ale na odległość trochę nam nie odpowiada i dlatego w wakacje jak on będzie cały czas w mojej miejscowości może coś z tego będzie big_grin
    • padlinka13 Re: miłość na odległość 26.03.12, 23:01
      Taka odległość? Nie jestem pewna. Zależy to jak bardzo te osoby siebie kochają! Miłość nie polega na mówieniu sobie " Kocham Cię " TYLKO przez internet. Trzeba okazywać te uczucia i zachowywać się tak samo na żywo. Dzwinie jest gdy te osoby prawie się nie znają, ponieważ trzeba poznać drugiego człowieka. Należy wiedzieć z kim się wiążemy. Ta para musi się spotykać oraz rozmawiać ze sobą. Gdy się naprawdę kocha, miłość przetrwa się wszystko!
    • osa123 Re: miłość na odległość 28.03.12, 20:41
      Z własnego przykładu wiem, że taki związek ma szanse przetrwać, jak najbardziej smile Od 2 lat jestem w związku z Grekiem, którego poznałam podczas obozu, na którym byłam z biurem Funclub. Póki co układa nam się cudownie, w tym roku też jadę tam na obóz www.obozymlodziezowe.pl/category/kraje-i-miejsca/grecja/olimpic-beach i mam zamiar go tam spotkać smile
    • lamma Re: miłość na odległość 29.03.12, 18:55
      inny kraj, to chyba niemożliwe.
      inne miasto, prędzej, chociaż jeżeli już to w miarę bliskie. w ogóle, kijowo ze związkami na odległość, irytują mnie, bo jestem w podobnej sytuacji, irytuje mnie, że ta osoba nie może mieszkać blisko mnie, bo jednak związek opiera się na bliskości, nie tylko klepaniu w klawiaturę. nie wiem o co chodzi, że w moim mieście nie mam nikogo fajnego na oku, za to jakies 80 km dalej jak najbardziej tak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka