Dodaj do ulubionych

SZKOŁA!!!! BLA BLA

18.03.09, 21:40
Lubicie szkołę?? Bo ja nie[!] duzo nauki i gadania nauczyli od rzeczy nic nie
rozumiem z nich gadania ni moze nie ktore słowa..Napiszcie dlaczego nie
lubicie szkoly??
Obserwuj wątek
    • valhalla Re: Szkoła!!!! Bla Bla 18.03.09, 22:48
      Czasem lubię, czasem nie, zależy od tego ile sprawdzianów w danym tygodniu i czy
      ogarniam przerabiany materiał smile Jak coś umiem, wiem, że raczej nie dostanę
      bani, to idę z chęcią, ale jak czuję się mniej pewnie to już nie wstaje mi się
      tak radośnie rano big_grin
      Zawsze pocieszam się tym, że spotkam koleżanki, będzie wesoło, a może przy
      okazji wpadnie jakaś 4 czy 5 do dziennika smile
    • martynaaa1 xd 19.03.09, 05:57
      Bo nic niekumam,jestem gląbeem,nie lubie odrabiac lekcji,nie lubie sluchac nauczycieli,
      ale tak ogulnie w szkole jest spoko gdy jest przeerwa xdbig_grin
    • Gość: Izzy Re: szkoła! bla! bla! IP: *.isp.tvkg.net 19.03.09, 13:48
      Wiecie ile nasza pani zadaje z matmy! Dla niej tylko matma się liczy ,a my
      jesteśmy klasą językową!!!
      • elisss92 Re: szkoła! bla! bla! 27.05.09, 15:55
        heh, w gimnazjum mialam tak samo tongue_out

        A teraz, mimo iz chodze na biologie-geografie, to babsztyl od woku traktuje swoj
        przedmiot jako najwazniejszy, chociaz jest tylko rok ;/. No masakra. A
        matematyczka nie umie matematyki i musimy (zn, jedna osoba musi, bo reszta nie
        wie xd) ja poprawiac xd
        Ale ogolnie lubie szkole wink Bo duzo sie dzieje ;p
    • kitty16 szkoła 19.03.09, 15:30
      ogólnie to jest fajnie, przeważnie na przerwach tongue_out ale na lekcjach też, czasami są takie jajca big_grin no tylko to że
      trzeba wstawać rano(czego nie cierpie) i sprawdziany, odpowiedź.. uncertain
    • Gość: Ja ! :-) Sql IP: *.home.otenet.gr 19.03.09, 15:45
      A o której Wy stajecie do Sql ?
      Ja chyba mam najgorzej uncertain , ponieważ mieszkam za granicą i uczęszczam do
      polskiej szkoły . Tutaj muszę wstawać o 6 rano , wychodzić o 6.45
      U nas czas jest o godzinę do przodu , czyli jak u nas jest 6 ... to w PL jest 5
      godz.
      Wyobrażacie sobie wstawanie o 5 godz. ?! shock

      A co do Sql.. to ją czasem lubię , a czasem nie smirk Są w sql , fajni ludzie i
      cool przerwy piwo
      • nati199 Re: Sql 19.03.09, 18:02
        Ja do szkoły wstaje o 6.55 bo już o 7.25 jest autobus
      • oolluussiiaa96 Re: Sql 28.05.09, 15:57
        ja lubie mam fajna klase i nauczycieli smile np.dzisiaj na kółku musiałam udawac pijaka
        spiewającego wlazł kotek na plotek
    • majson Re: SZKOŁA 22.03.09, 12:32
      ja nie lubie szkoły bo za dużo zadają rozkazują wstawiają złe oceny i zajmują
      sporo czasu przy okazji psując humor
      • sweet_nice_girl Re: SZKOŁA 25.05.09, 17:36
        ja nie lubię szkoły , a wstaje o 7:00
      • Gość: magda Re: SZKOŁA IP: 83.2.232.* 25.05.09, 17:47
        Oprócz standardowych rzeczy typu sprawdziany, nauczyciele itp. nie lubię szkoły dlatego
        że nie mam w niej przyjaciół cry Ale może to się zmieni bo kończę gimnazjum.
    • blah___rock Ummmmm 25.05.09, 17:54
      Nie lubie bo jest obowiązkowa ;P ale Ej za niecałe 4 tygodnie wakacje ! ! ! ! ! ! ! i koniec kar
      za oceny *_*

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka