majusia011 18.03.09, 21:40 Lubicie szkołę?? Bo ja nie[!] duzo nauki i gadania nauczyli od rzeczy nic nie rozumiem z nich gadania ni moze nie ktore słowa..Napiszcie dlaczego nie lubicie szkoly?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
valhalla Re: Szkoła!!!! Bla Bla 18.03.09, 22:48 Czasem lubię, czasem nie, zależy od tego ile sprawdzianów w danym tygodniu i czy ogarniam przerabiany materiał Jak coś umiem, wiem, że raczej nie dostanę bani, to idę z chęcią, ale jak czuję się mniej pewnie to już nie wstaje mi się tak radośnie rano Zawsze pocieszam się tym, że spotkam koleżanki, będzie wesoło, a może przy okazji wpadnie jakaś 4 czy 5 do dziennika Odpowiedz Link Zgłoś
martynaaa1 xd 19.03.09, 05:57 Bo nic niekumam,jestem gląbeem,nie lubie odrabiac lekcji,nie lubie sluchac nauczycieli, ale tak ogulnie w szkole jest spoko gdy jest przeerwa xd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izzy Re: szkoła! bla! bla! IP: *.isp.tvkg.net 19.03.09, 13:48 Wiecie ile nasza pani zadaje z matmy! Dla niej tylko matma się liczy ,a my jesteśmy klasą językową!!! Odpowiedz Link Zgłoś
elisss92 Re: szkoła! bla! bla! 27.05.09, 15:55 heh, w gimnazjum mialam tak samo A teraz, mimo iz chodze na biologie-geografie, to babsztyl od woku traktuje swoj przedmiot jako najwazniejszy, chociaz jest tylko rok ;/. No masakra. A matematyczka nie umie matematyki i musimy (zn, jedna osoba musi, bo reszta nie wie xd) ja poprawiac xd Ale ogolnie lubie szkole Bo duzo sie dzieje ;p Odpowiedz Link Zgłoś
kitty16 szkoła 19.03.09, 15:30 ogólnie to jest fajnie, przeważnie na przerwach ale na lekcjach też, czasami są takie jajca no tylko to że trzeba wstawać rano(czego nie cierpie) i sprawdziany, odpowiedź.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja ! :-) Sql IP: *.home.otenet.gr 19.03.09, 15:45 A o której Wy stajecie do Sql ? Ja chyba mam najgorzej , ponieważ mieszkam za granicą i uczęszczam do polskiej szkoły . Tutaj muszę wstawać o 6 rano , wychodzić o 6.45 U nas czas jest o godzinę do przodu , czyli jak u nas jest 6 ... to w PL jest 5 godz. Wyobrażacie sobie wstawanie o 5 godz. ?! A co do Sql.. to ją czasem lubię , a czasem nie Są w sql , fajni ludzie i cool przerwy Odpowiedz Link Zgłoś
nati199 Re: Sql 19.03.09, 18:02 Ja do szkoły wstaje o 6.55 bo już o 7.25 jest autobus Odpowiedz Link Zgłoś
oolluussiiaa96 Re: Sql 28.05.09, 15:57 ja lubie mam fajna klase i nauczycieli np.dzisiaj na kółku musiałam udawac pijaka spiewającego wlazł kotek na plotek Odpowiedz Link Zgłoś
majson Re: SZKOŁA 22.03.09, 12:32 ja nie lubie szkoły bo za dużo zadają rozkazują wstawiają złe oceny i zajmują sporo czasu przy okazji psując humor Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_nice_girl Re: SZKOŁA 25.05.09, 17:36 ja nie lubię szkoły , a wstaje o 7:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: SZKOŁA IP: 83.2.232.* 25.05.09, 17:47 Oprócz standardowych rzeczy typu sprawdziany, nauczyciele itp. nie lubię szkoły dlatego że nie mam w niej przyjaciół Ale może to się zmieni bo kończę gimnazjum. Odpowiedz Link Zgłoś
blah___rock Ummmmm 25.05.09, 17:54 Nie lubie bo jest obowiązkowa ;P ale Ej za niecałe 4 tygodnie wakacje ! ! ! ! ! ! ! i koniec kar za oceny *_* Odpowiedz Link Zgłoś