ketrin 09.04.09, 16:31 Kiedyś myslalam ze to jakas stara gwiazda po 30-tce xddd ale ma nawet fajne piosenke np. The fear. Co myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
geeshawer Re: Lily Allen. 09.04.09, 18:04 Ja bardzo lubię "The fear". Właśnie oglądałam teledysk na VH1. xDD Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Lily Allen. 09.04.09, 18:19 lilka jest niesamowita. lubię ją, nie jest słodką dziewczynką. ;q żeby poznać ją w pełni trzeba się zapoznać nie tylko z the fear, który zresztą ma świetny tekst. i będzie na openerze. ;> Odpowiedz Link Zgłoś
natalka_xd Re: Lily Allen. 10.04.09, 10:10 Świetna jest ;d The fear, Oh My God, świetne piosenki ) Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Lily Allen. 10.04.09, 20:50 tak sobie czytam teraz te wypowiedzi na jej temat i tak a propos oh my god. ona robi świetne covery, ten, to przecież piosenka kaiser chiefs, chyba jeszcze lepsze jest naive od the kooks w jej wykonaniu. ;q Odpowiedz Link Zgłoś
pink_rulez Re: Lily Allen. 20.04.09, 18:15 Super jest! Uwielbiam "The Fear" a z poprzedniej płyty "Smile". Odpowiedz Link Zgłoś