Dodaj do ulubionych

Lily Allen.

09.04.09, 16:31
Kiedyś myslalam ze to jakas stara gwiazda po 30-tce xddd ale ma nawet fajne
piosenke np. The fear. Co myślicie?
Obserwuj wątek
    • geeshawer Re: Lily Allen. 09.04.09, 18:04
      Ja bardzo lubię "The fear". Właśnie oglądałam teledysk na VH1.
      xDD
    • jane_ Re: Lily Allen. 09.04.09, 18:19
      lilka jest niesamowita. lubię ją, nie jest słodką dziewczynką. ;q żeby poznać ją w pełni trzeba się zapoznać nie tylko z the fear, który zresztą ma świetny tekst.
      i będzie na openerze. ;>
    • kimberly25 Re: Lily Allen. 09.04.09, 20:09
      Ja zabardzo jej nie lubie
    • natalka_xd Re: Lily Allen. 10.04.09, 10:10
      Świetna jest ;d The fear, Oh My God, świetne piosenki wink)
      • ketrin Re: Lily Allen. 10.04.09, 10:28
        Smile tez fajne;p
        • demcialove Re: Lily Allen. 10.04.09, 10:35
          nie przepadam za nią.indifferentindifferentindifferentindifferent
    • paprotka Re: Lily Allen. 10.04.09, 17:45
      uuu... the fear i smile wymiatają big_grin
      • jane_ Re: Lily Allen. 10.04.09, 20:50
        tak sobie czytam teraz te wypowiedzi na jej temat i tak a propos oh my god. ona robi świetne covery, ten, to przecież piosenka kaiser chiefs, chyba jeszcze lepsze jest naive od the kooks w jej wykonaniu. ;q
    • pink_rulez Re: Lily Allen. 20.04.09, 18:15
      Super jest! Uwielbiam "The Fear" a z poprzedniej płyty "Smile".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka