Dodaj do ulubionych

moda?? macie z tym problem? pomogę!!!

17.06.09, 14:14
mam wprawę wiec jak nie wiecie co włożyć to pytajcie!!kiss
Obserwuj wątek
    • wunia Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 17.06.09, 14:24
      smile nom ale tłumy...
    • miss_pauline Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 17.06.09, 15:24
      Hej mogłabyś mi doradzić jak mam się ubierać, żeby jakby "podwyższyć" swój wzrost??
      • ox Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 17.06.09, 16:09
        Rurki przede wszystkim .....ponieważ spodnie nie przystające do nogi optycznie
        skracają ....buty nie płaskie no i jakaś tunika nie zbyt rozszerzana albo t-shirt suspicious
        • ewellinkaa Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 17.06.09, 17:06
          ox ma rację
          rurki sobie kup...no chyba że już masz
          one wyszczuplają a zarazem wydłużają nogi
          i wtedy sa takie ZGRABNE
          hAAh
          no i tunika wink
          najlepiej czzarna wydłuży ci talię
          i będziesz wyglądać sexy...yeach ;***

suspicioussuspicioussuspicioussuspicioussuspicious
      • wunia do miss pauline 17.06.09, 20:52
        jeśli jesteś niska to polecam (napewno nie tunikę!!) rurki takie jak sa teraz
        najmodniejsze czyli do kostekdo tego top (na ramiączkach) w jednolitym kolorze i
        na to modny szeroki kolorowy swetereksmirk
    • miss_pauline Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 18.06.09, 13:44
      dzięki dziewczyny wink
      • karolajn. Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 18.06.09, 14:13
        kup sobie kilka ciuszków w pionowe paski - optycznie wydłużają sylwetkę, za
        wszelką cenę unikaj długich spódnic do kostek i kontrastowych zestawień! aby
        wydłużyć linię całej sylwetki wybieraj górę i dół w podobnym lub jednakowym
        kolorze, buty najlepiej na obcasie, ale nie za wysokim, bo będziesz wyglądała
        jak prostytutkatongue_out unikaj butów na koturnach!
    • Gość: A$ Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.09, 19:41
      Ekchem, no to tak. Baredzo bym chciała miec swój styl. Podziwiam osoby ktore mają go. Co mam zrobić? żeby go jakoś mieć??? Pomóżcie!!! uncertain
      • candy.e Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 18.06.09, 19:54
        nie, nie mam problemu. ;p
      • gorzka Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! 18.06.09, 19:55
        Znajdź sobie jakąś gwiazdę, której styl Ci się podoba, wzoruj się na nim, lecz z
        czasem dodawaj swój charakter. Mam nadzieję, że choć troszeczkę pomogłam wink
      • Gość: bebe Re: moda?? macie z tym problem? pomogę!!! IP: 195.116.98.* 18.06.09, 19:55
        A$ zainwestuj w kolorowe chusty, branzoletki i duże kolczyki. Zestawiaj ciuchy tak aby w
        miarę do siebie pasowały i nie przesadzaj z elegancją. Pomaluj sobie buty na jakiś
        zwariowany kolor. Itwój własny styl gotowy. kiss Oglądaj zdjęcia z fajnymi ciuszkami i
        postaraj się wymyśleć coś podobnego smile
        • wunia ale to ja ma doradzac!!!!! 18.06.09, 21:11
          sory ale ja mialam doradzac dziewczynom z problemami!! indifferent więc jakbyście mogły....

prosze bez kłótni!
          • malina. Re: ale to ja ma doradzac!!!!! 20.06.09, 15:40
            A ja bym chciała się jakoś ubrać tak.. no wiecie. Nie tylko T-shirt i jeansy xD
            Pomożecie?
            • ox Re: ale to ja ma doradzac!!!!! 20.06.09, 17:29
              nawet rurki i fajny t-shirt wyglądają fajnie jak do tego ubierzesz luźny
              sweterek trampki lub baletki do tego kopertówkę i jakieś bransolietki big_grin a jak
              już naprawde nie chcesz to spódniczki lub spodenki na szelkach ....suspicious

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka