replica1
28.12.10, 17:35
No właśnie, czy taka dieta niesie ze sobą jakieś negatywne skutki? Całkowicie zakazane są słodycze, słodkie owoce, cukier, a przecież organizm chyba potrzebuje glukozy do właściwego funkcjonowania? Czy po długiej diecie glukoza nie spadnie do zbyt niskiego poziomu, co może spowodować jakieś negatywne efekty?
Zastanawiam się też, czy po przerwie w spożywanie produktów z mąki, w przyszłości organizm nie będzie miał problemów z przyswajaniem takiej żywności, tak jak to jest z mlekiem? Stosowałam dietę prawie dwa miesiące, w międzyczasie objawy grzybicy zniknęły i chcę trochę "poluzować". Tak sobie myślę, że jeżeli zjem raz w tygodniu spagetti, a od czasu do czasu banana czy kostkę czekolady, to chyba tragedii nie będzie. Do mojej decyzji przyczynił się fakt, że bardzo schudłam w czasie diety, a przy mojej niskiej wadze to ogromny problem. Co myślicie na ten temat?