Dodaj do ulubionych

Propozycja

31.07.10, 23:37
Niech ktoras z was zalozy nowwe forum, skoro wielka zalozycielka ma w nosie
moderacje tego forum i tyle i sie tam przeniesiemy ;)
Obserwuj wątek
    • dodek-on-line Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie podo 01.08.10, 12:52
      madziulec napisała:

      > Niech ktoras z was zalozy nowwe forum, skoro wielka zalozycielka ma w nosie
      > moderacje tego forum i tyle i sie tam przeniesiemy ;)

      Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie podoba. Innym sie tu podoba, wiec
      nie wiem dlaczego ich podjudzasz.. Wiec bedziesz siedziala na swoim forum sama
      ze swoimi fochami. A my odetchniemy od twoich "inteligentnych inaczej" komentarzy.
      • madziulec Re: Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie 01.08.10, 17:23
        No popatrz jaki Ty jestes niewyksztalcony ;)

        Wystarczy spojrzec na regulamin, ktory i Ty akceptowales:
        forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1621261.html
        i punkt 3 ;)))

        Ale Ty ani nie umiesz czytac ani pisac ;) to czego ja sie po Tobie spodziewam:))))
        Polotu brakuje ;)))
        • lady.godiva Re: Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie 01.08.10, 18:20
          Bardzo dobry pomysł.
          • madziulec Re: Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie 01.08.10, 18:32
            Oczekuej wiec reakcji, skoro nie mozna sie tego spodziewac po zalozycielce tego
            forum.

            Jesli pozostalym podoba sie porownywanie do dziwek i prostytutek - mamy
            demokracje i moga tu zostac ;)
            • dodek-on-line Masz jakis problem psychiczny. Czas do psychiatry 02.08.10, 17:42
              madziulec napisała:

              > Oczekuej wiec reakcji, skoro nie mozna sie tego spodziewac po zalozycielce tego
              > forum.

              To sobie zaloz sama swoje wlasne forum jak ci sie nie podoba to forum. Wszystkim
              innym sie tu podoba a ty wiecznie marudzisz. Wiec paszol won!

              >
              > Jesli pozostalym podoba sie porownywanie do dziwek i prostytutek - mamy
              > demokracje i moga tu zostac ;)
              >
              Ty masz jakis problem psychiczny. Czas do psychiatry!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka