madziulec 31.07.10, 23:37 Niech ktoras z was zalozy nowwe forum, skoro wielka zalozycielka ma w nosie moderacje tego forum i tyle i sie tam przeniesiemy ;) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dodek-on-line Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie podo 01.08.10, 12:52 madziulec napisała: > Niech ktoras z was zalozy nowwe forum, skoro wielka zalozycielka ma w nosie > moderacje tego forum i tyle i sie tam przeniesiemy ;) Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie podoba. Innym sie tu podoba, wiec nie wiem dlaczego ich podjudzasz.. Wiec bedziesz siedziala na swoim forum sama ze swoimi fochami. A my odetchniemy od twoich "inteligentnych inaczej" komentarzy. Odpowiedz Link
madziulec Re: Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie 01.08.10, 17:23 No popatrz jaki Ty jestes niewyksztalcony ;) Wystarczy spojrzec na regulamin, ktory i Ty akceptowales: forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1621261.html i punkt 3 ;))) Ale Ty ani nie umiesz czytac ani pisac ;) to czego ja sie po Tobie spodziewam:)))) Polotu brakuje ;))) Odpowiedz Link
lady.godiva Re: Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie 01.08.10, 18:20 Bardzo dobry pomysł. Odpowiedz Link
madziulec Re: Zaloz sobie sama nowe forum jak ci sie tu nie 01.08.10, 18:32 Oczekuej wiec reakcji, skoro nie mozna sie tego spodziewac po zalozycielce tego forum. Jesli pozostalym podoba sie porownywanie do dziwek i prostytutek - mamy demokracje i moga tu zostac ;) Odpowiedz Link
dodek-on-line Masz jakis problem psychiczny. Czas do psychiatry 02.08.10, 17:42 madziulec napisała: > Oczekuej wiec reakcji, skoro nie mozna sie tego spodziewac po zalozycielce tego > forum. To sobie zaloz sama swoje wlasne forum jak ci sie nie podoba to forum. Wszystkim innym sie tu podoba a ty wiecznie marudzisz. Wiec paszol won! > > Jesli pozostalym podoba sie porownywanie do dziwek i prostytutek - mamy > demokracje i moga tu zostac ;) > Ty masz jakis problem psychiczny. Czas do psychiatry! Odpowiedz Link