asias73
30.03.06, 13:12
Panie polozne!Chcialabym abyscie poradzily co mozna dac Wam w podziekowaniu
za dobra opieke,usmiech i rade?Domyslam sie,ze musicie juz miec dosc kawy i
czekoladek.Podsuncie jakis fajny pomysl.To ma byc podziekowanie
tzw "zbiorowe" bo nie jestem w stanie "dziekowac" kazdej poloznej z osobna. I
moze podpowiecie co dla lekarza prowadzacego.
Dzieki