Dodaj do ulubionych

kobea, kobea

30.03.06, 14:37
Gdzie nie klikne to czytam kobea... jakiesz szalenstwo w ty mrok u z ta
kobea, a przeciez to taka nowosc nie jest
Obserwuj wątek
    • marynia30 Re: kobea, kobea 30.03.06, 14:40
      Ja zakupiłam ją przypadkowo, ale widzę, że jest popularna;-)
      • agnie_cha Re: kobea, kobea 30.03.06, 14:42
        hi hi, ja też mam, kiełkuje sobie na parapecie... :))
    • brynia2 Re: kobea, kobea 30.03.06, 14:44
      Hi, hi, w grupie raźniej :-)))
    • ktys Re: kobea, kobea 30.03.06, 15:52
      Ja kupiłam o białych kwiatach. Chyba to nowość bo zawsze miałam o kwiatach
      fioletowych. Pozdrawiam krysta
      • marynia30 Re: kobea, kobea 30.03.06, 15:57
        Jak rośnie kobea? Tzn. czy bardzo się rozkrzewia na boki, czy raczej pnie się w
        górę? Ja zakupiłam kobeę o fioletowych kwiatach.
        • horpyna4 Re: kobea, kobea 30.03.06, 16:26
          Rośnie tak, jak może chwytać się wąsami. Jak ma możliwość, to do góry, ale
          puszczona na siatkę ogrodzeniową rośnie poziomo. Oczywiście rozkrzewia się
          i do góry rośnie szeroko, a siatkę ogrodzeniową potrafi zarosnąć od dołu do
          góry przy tym wymuszonym rośnięciu w bok.
        • kacha.bacha Re: kobea, kobea 30.03.06, 16:26
          Cześć!
          W zeszłym roku posadziłam kobea przy siatce (1,2m), chciałam żeby rozrastała się na boki więc ją tak układałam (co kilka dni przesuwałam młode pędy). Jedna roślinka pokryła kilka metrów płotu. Roślinka, która rosła przy domu, pięła się wysoko po murze. Pozdrawiam.
          • foxtrot3 Re: kobea, kobea 31.03.06, 00:13
            Jest w 3 kolorach ale sie jeszcze zastanawiam, jak sie zdecyduje to pewnie juz nasion nie bedzie :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka