kenyp 30.03.06, 14:37 Gdzie nie klikne to czytam kobea... jakiesz szalenstwo w ty mrok u z ta kobea, a przeciez to taka nowosc nie jest Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marynia30 Re: kobea, kobea 30.03.06, 14:40 Ja zakupiłam ją przypadkowo, ale widzę, że jest popularna;-) Odpowiedz Link Zgłoś
agnie_cha Re: kobea, kobea 30.03.06, 14:42 hi hi, ja też mam, kiełkuje sobie na parapecie... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ktys Re: kobea, kobea 30.03.06, 15:52 Ja kupiłam o białych kwiatach. Chyba to nowość bo zawsze miałam o kwiatach fioletowych. Pozdrawiam krysta Odpowiedz Link Zgłoś
marynia30 Re: kobea, kobea 30.03.06, 15:57 Jak rośnie kobea? Tzn. czy bardzo się rozkrzewia na boki, czy raczej pnie się w górę? Ja zakupiłam kobeę o fioletowych kwiatach. Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: kobea, kobea 30.03.06, 16:26 Rośnie tak, jak może chwytać się wąsami. Jak ma możliwość, to do góry, ale puszczona na siatkę ogrodzeniową rośnie poziomo. Oczywiście rozkrzewia się i do góry rośnie szeroko, a siatkę ogrodzeniową potrafi zarosnąć od dołu do góry przy tym wymuszonym rośnięciu w bok. Odpowiedz Link Zgłoś
kacha.bacha Re: kobea, kobea 30.03.06, 16:26 Cześć! W zeszłym roku posadziłam kobea przy siatce (1,2m), chciałam żeby rozrastała się na boki więc ją tak układałam (co kilka dni przesuwałam młode pędy). Jedna roślinka pokryła kilka metrów płotu. Roślinka, która rosła przy domu, pięła się wysoko po murze. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
foxtrot3 Re: kobea, kobea 31.03.06, 00:13 Jest w 3 kolorach ale sie jeszcze zastanawiam, jak sie zdecyduje to pewnie juz nasion nie bedzie :)) Odpowiedz Link Zgłoś