Forum Sport Sport
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Formuła 1. Zawirowania w Lotus Renault

  IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.11, 22:20
  Sie Haidfeld zassal w tym foteliku, jak nasi wlodarze na swoich stolkach...
  ========
  Ile punktów zdobędzie Ferrari? Zgadnij i wygraj grę F1 2010.
  www.facebook.com/notes/f1-gra/zaczynamy-konkurs/228436313868805
  Obserwuj wątek
   • jwojnar Przynajmniej jedno jest jasne 26.08.11, 22:30
    Na powrót Kubicy najbardziej czeka jego zespół. O miejsce martwić się nie musi. Co prawda podobno nie ma ludzi niezastąpionych, ale zastępowanie Kubicy Heidfeldem dziwnym trafem się nie sprawdziło. Przez sentyment do nazwiska życzę Sennie jak najlepiej, ale jakoś tak bez specjalnej wiary w jego sukcesy.
   • kresowiak11 Nick - znik ....! hi! hi! 26.08.11, 23:55
    ....
   • vranix Formuła 1. Zawirowania w Lotus Renault 27.08.11, 06:36
    To oni ciagle czekaja na tego nieodpowiedzialnego gamonia?
    Zapewne to tylko kurtuazja, pozbeda sie go przy pierwszej okazji.
    Kto chcialby ryzykowac miliony euro dla kolesia, ktory zachowuje sie jak kompletny amator a glowne zrodlo swych sukcesow upatruje w napisie JP2 na kasku?
    • Gość: o Re: Formuła 1. Zawirowania w Lotus Renault IP: *.centertel.pl 27.08.11, 10:42
     "Q: Your current driver line-up looks somewhat temporary - what are you looking at for the future?
     Eric Boullier: I think 2012 is next season, so we will see. We have to consider many scenarios. Robert Kubica obviously is our number-one scenario".

     Taa, na pewno tylko kurtuazja. Zespół jest w rozsypce bez Kubicy, nawet jego szef powiedział kiedyś, że brak w teamie silnego przywództwa Kubicy, który w razie potrzeby potrafił nawet huknąć pięścią w stół, gdy to było potrzebne. Takich rzeczy nie mowi się z kurtuazji.

     A pani manager Petrova już na początku sezonu powiedziała, że bez Kubicy zespół nie osiągnie swoich celów i powinien je zrewidować, bo Heidfeld nie da rady zastąpić Roberta. Powiedziała, że Kubica był w teamie jak lokomotywa, która ciągnęła cały zespół do przodu; dzięki swoim silnym cechom przywódczym potrafił spowodować, aby ludzie pracowali nad rozwiązaniem jakiegos problemu nawet całą noc, jesli było to potrzebne - i oni go słuchali, dlatego były efekty. Jej zdaniem Heidfeld temu nie podoła - no i miała rację.

     A ty niby skąd wiesz, w czym Kubica upatruje głównego źródła sukcesów? Kubica juz od dawna nie ma napisu JP2 na kasku, znawco od siedmiu boleści. A nawet gdyby ciągle jeszcze miał, to jego sprawa, co ma na kasku.
   • Gość: dario.69 Formuła 1. Zawirowania w Lotus Renault IP: *.stk.vectranet.pl 27.08.11, 07:19
    Zespół tyle wart co jego kierowcy.
   • ogabignac Formuła 1. Zawirowania w Lotus Renault 27.08.11, 08:14
    To wszystko wina Robercika.
   • Gość: o HEI juz przegrał w sądzie! IP: *.centertel.pl 27.08.11, 10:48
    "A podczas wstępnej rozprawy sąd przyznał nam rację pod każdym względem - powiedział szef Lotus Renault. Mimo to prawnicy Heidfelda nie zrezygnowali z dalszych działań."

    Długa przerwa wakacyjna okazała się być ciszą przed burzą. Okazuje się, że w międzyczasie Renault chciało się pozbyć Heidfelda - jedna rozprawa już się odbyła i Heidfeld ją przegrał; teraz się podobno odwołuje.
    A tu Nikuś z miną ucieśnionej niewinności udaje, że dopiero teraz, na krótko przed weekendem wyścigowym, dowiedział się, że wyleciał z kokpitu - i rzekomo dlatego teraz dopiero podał Renault do sądu.
    Zagraniczne źródła podają, że prawnicy Nikusia chcieli uniemożliwić wymianę Heidfelda na Sennę ale sąd orzekł, iż zgodnie z zapisami kontraktu Boullier ma prawo dać kokpit Sennie. Więc Nikuś nic nie zyska, a tylko straci, pozywając swojego pracodawcę w sytuacji, gdy ten działa zgodnie z zapisami kontraktu. No ale widocznie jego papugi nie odradziły mu dalszych działań, bo czy on wygra, czy przegra, oni i tak dostaną swoje honorarium. Więc ta farsa trwa dalej. Żałosny palant. Pewnie chce wyciągnąć od Renault kasę: dostawał podobno 250 tys euro za każdy wyścig. 250 tys. euro x 8 wyścigów, jakie pozostały do końca sezonu, to niezła sumka.
    Niby dlaczego Morelli miałby uważać, że Kubica nie wróci na ostatni wyścig z powodu Heidfelda? Renault od początku mówiło, że gdy Kubica wróci, to Heidfeld będzie musiał odejść. Więc nie mógłby dostać kontraktu, nie obligującego go do zwolnienia kokpitu na żądanie zespołu. Pamiętam, że Morelli mówił, iż Robert może nie wrócić na ostatni wyścig z powodu polityki zepołu. Nie mówił nic o Heidfeldzie - co jest logiczne. Chodziło mu raczej o wypowiedź Lopeza, że Kubica w tym roku już na pewno nie wystartuje w wyścigu, co jest teraz jasne w kontekście Senny i dealu w Brazylii.
   • prelk Re: Formuła 1. Zawirowania w Lotus Renault 27.08.11, 16:04
    A najlepszy ekspert, który twierdził że Senna nic nie pokaże, i zaraz wyleci bo jest cieńki. Ciekawe co ten gość powie po kwalifikacjach gdzie ten Senna rzekomo tak słaby , jest w Q3 przed Alonso i Pietrovem. Takie dywagacje, tych specjalistów to ja odbywam w sobotę po piwie s kumplami.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka