piko58
19.08.02, 15:43
Hipotetyczna sytuacja:
1. Po 14 kolejce mam b. dużo punktów, ale moja liga prywatna jest poza
pierwszą 10-ką - szybciutko zapisuję się więc do lepszej ligi i puchar
prezesa (czytaj kubek) jest mój.
2.Jako administrator ligi jestem na 6-tym miejscu, a moja liga w pierwszej
10-tce - usuwam gracza z 5-tej pozycji (zajmuję jego miejsce) i mam puchar.
Propozycja do Jury:
Tworzenie, zapraszanie,usuwanie i zapisywanie się do lig prywatnych powinno
zakończyć się wraz z rozpoczęciem 5 kolejki ligowej. Po tym terminie
możliwości te muszą być zablokowane.
Pytanie do Sz. Prezesów lig prywatnych:
Czy uważacie, że mój postulat jest słuszny ??
Czy macie jakieś inne pomysły w tym temacie ??
Serdecznie pozdrawiam i życzę spektakularnych sukcesów !!