Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Do AUSTRII i prezesów

    19.08.02, 15:43
    Hipotetyczna sytuacja:
    1. Po 14 kolejce mam b. dużo punktów, ale moja liga prywatna jest poza
    pierwszą 10-ką - szybciutko zapisuję się więc do lepszej ligi i puchar
    prezesa (czytaj kubek) jest mój.

    2.Jako administrator ligi jestem na 6-tym miejscu, a moja liga w pierwszej
    10-tce - usuwam gracza z 5-tej pozycji (zajmuję jego miejsce) i mam puchar.

    Propozycja do Jury:
    Tworzenie, zapraszanie,usuwanie i zapisywanie się do lig prywatnych powinno
    zakończyć się wraz z rozpoczęciem 5 kolejki ligowej. Po tym terminie
    możliwości te muszą być zablokowane.

    Pytanie do Sz. Prezesów lig prywatnych:
    Czy uważacie, że mój postulat jest słuszny ??
    Czy macie jakieś inne pomysły w tym temacie ??

    Serdecznie pozdrawiam i życzę spektakularnych sukcesów !!
    Obserwuj wątek
      • salien Re: Do AUSTRII i prezesów 19.08.02, 16:21
        masz racje. pozniej roszady beda zbyt duze. jak dla mnie to dolaczanie do lig
        prywatnych powinno sie juz skonczyc. w obecnej chwili wystarczy zeby pierwsza
        piatka nawiazala kontakt i zebrala sie w lige. juz beda mieli niezla przewage
        nad reszta.
      • koszemelok2 Re: Do AUSTRII i prezesów 19.08.02, 16:33
        Jestem zdecydowanie za!!!!!!!
        Poza tym jeszcze jedna sytuacja:
        koles zdobywa mase punktow dla jakiejs tam X ligi na koncu jednak otrzymuje
        pucharo kubek z innej ligi Y wiec w tej juz mu sie nie nalezy dlatego powinno
        sie odjac jego punktu z dorobku X ligi gdyz tylko dzieki niemu ta liga jest tak
        wysoko
        Nie wiem czy dobrze przedstawilem moja mysl(chyba troche na mieszalem) ale mam
        nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi.
      • inspirator Re: Do AUSTRII i prezesów 19.08.02, 16:34
        Calkowicie sie z Toba zgadzam. Na koniec rundy jesiennej w ligach prywatnych
        moga dziac sie rozne cyrki. Moim zdaniem lige prywatna mozna zalozyc w jeszcze
        krotszym okresie - do 3 kolejki (5 kolejek to jednak za duzo - 1/3 rundy).
        Potem w lidze nie mozna dokonywac zadnych zmian. Mam nadzieje, ze redakcja
        uwzgledni to na wiosne.
        Pozdrawiam, inspirator (pyrlandia league).

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka