jacniew 03.09.02, 20:32 Niezła końcóweczka co? Oglądając taki mecz i porównując do naszych ligowych mam czasami wrażenie że to jakaś inna dyscyplina sportu... Sad but true... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alfalfa Re: Liverpool-Newcastle-2:2 03.09.02, 22:52 jacniew napisał: > Niezła końcóweczka co? > Oglądając taki mecz i porównując do naszych ligowych mam czasami wrażenie że > to jakaś inna dyscyplina sportu... > Sad but true... > Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Liverpool-Newcastle-2:2 03.09.02, 22:53 jacniew napisał: > Niezła końcóweczka co? > Oglądając taki mecz i porównując do naszych ligowych mam czasami wrażenie że > to jakaś inna dyscyplina sportu... > Sad but true... > Odpowiedz Link Zgłoś