Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Liverpool-Newcastle-2:2

    03.09.02, 20:32
    Niezła końcóweczka co?
    Oglądając taki mecz i porównując do naszych ligowych mam czasami wrażenie że
    to jakaś inna dyscyplina sportu...
    Sad but true...
    Obserwuj wątek
      • alfalfa Re: Liverpool-Newcastle-2:2 03.09.02, 22:52
        jacniew napisał:

        > Niezła końcóweczka co?
        > Oglądając taki mecz i porównując do naszych ligowych mam czasami wrażenie że
        > to jakaś inna dyscyplina sportu...
        > Sad but true...
        >
      • alfalfa Re: Liverpool-Newcastle-2:2 03.09.02, 22:53
        jacniew napisał:

        > Niezła końcóweczka co?
        > Oglądając taki mecz i porównując do naszych ligowych mam czasami wrażenie że
        > to jakaś inna dyscyplina sportu...
        > Sad but true...
        >

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka