dennis26
13.12.05, 12:07
Witam zakonczyly sie piłkarzyki mam propozycje dla tych menadzerów co sie
troszke nudzą i maja troszke wolnego czasu. Razem z kolegą prowadze prywatną
lige "Polsih League" na stronie xperteleven.com Jest to liga wylacznie
dla graczy z Polski Mamy narazie 20 druzyn podzielone na 2 dywizje.Teraz w
przerwie sezonu tworzymy kolejna.Oczywiscie forum oraz ogloszenia prasowe
mozna pisac w jezyku polskim.Jezeli ktos ma problemy z jezykiem angielskim nie
ma co sie odrazu zrażać razem z kolega przetlumaczylismy pełne zasady i
umiescilismy je na forum tamtejszej ligi.Wszystkiuch chetnych zapraszam do
zabawy KOD LIGI to 37253