Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Xpert Eleven-manager

    13.12.05, 12:07
    Witam zakonczyly sie piłkarzyki mam propozycje dla tych menadzerów co sie
    troszke nudzą i maja troszke wolnego czasu. Razem z kolegą prowadze prywatną
    lige "Polsih League" na stronie xperteleven.com Jest to liga wylacznie
    dla graczy z Polski Mamy narazie 20 druzyn podzielone na 2 dywizje.Teraz w
    przerwie sezonu tworzymy kolejna.Oczywiscie forum oraz ogloszenia prasowe
    mozna pisac w jezyku polskim.Jezeli ktos ma problemy z jezykiem angielskim nie
    ma co sie odrazu zrażać razem z kolega przetlumaczylismy pełne zasady i
    umiescilismy je na forum tamtejszej ligi.Wszystkiuch chetnych zapraszam do
    zabawy KOD LIGI to 37253
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka