Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    08.09.08, 16:55
    Zajrzałam dziś na strone www.azs.pl I znalazłam tam termin tegorocznego AMP-u:
    11-12.10, i miejsce: Gliwice.

    Czy ktoś wie coś wiecej na ten temat? Czy nie mozna czasem zmienić terminu na
    po "TK"?
    Obserwuj wątek
      • antraks_kkc Re: AMP 2008 11.09.08, 13:27
        Bardzo dobrze, że coś słychać na ten temat! Takie zawody bez wątpienia powinny zagościć w curlingowym kalendarzu na stałe!
        Oby w tym roku udało się zorganizować AMPy. W razie czego służę swoją skromną pomocą we wrocławskim AZSie.
        Pozdrawiam!
        • lobuz_kkc-w Re: AMP 2008 11.09.08, 19:04
          Fajnie by było dowiedzieć sie czegoś wiecej. Jakby ktoś miał info to licze że
          zostanie ono tu zamieszczone. Licze ze ude sie wystartować jako AZS Wrocław
          • hit_and_roll Re: AMP 2008 12.09.08, 00:07
            Nie wiem kto ukladal kalendarz AMP ale na dzien dzisiejszy to lodu w Gliwicach
            nie uświadczysz... a i nie wiadomo czy w podanym terminie AMP juz bedzie sie na
            czym slizgac.

            Pzdr
            • lobuz_kkc-w Re: AMP 2008 04.11.08, 19:08
              A czy ktoś się orientuje jaki jest regulamin AMPów czy pokrywa się on z
              regulaminem MP i jak wygląda sprawa wystepów druzyn złożonych z różnych uczelni,
              ewentualnie roznych azsów??

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka