kasia_mcc 08.09.08, 16:55 Zajrzałam dziś na strone www.azs.pl I znalazłam tam termin tegorocznego AMP-u: 11-12.10, i miejsce: Gliwice. Czy ktoś wie coś wiecej na ten temat? Czy nie mozna czasem zmienić terminu na po "TK"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antraks_kkc Re: AMP 2008 11.09.08, 13:27 Bardzo dobrze, że coś słychać na ten temat! Takie zawody bez wątpienia powinny zagościć w curlingowym kalendarzu na stałe! Oby w tym roku udało się zorganizować AMPy. W razie czego służę swoją skromną pomocą we wrocławskim AZSie. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
lobuz_kkc-w Re: AMP 2008 11.09.08, 19:04 Fajnie by było dowiedzieć sie czegoś wiecej. Jakby ktoś miał info to licze że zostanie ono tu zamieszczone. Licze ze ude sie wystartować jako AZS Wrocław Odpowiedz Link Zgłoś
hit_and_roll Re: AMP 2008 12.09.08, 00:07 Nie wiem kto ukladal kalendarz AMP ale na dzien dzisiejszy to lodu w Gliwicach nie uświadczysz... a i nie wiadomo czy w podanym terminie AMP juz bedzie sie na czym slizgac. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
lobuz_kkc-w Re: AMP 2008 04.11.08, 19:08 A czy ktoś się orientuje jaki jest regulamin AMPów czy pokrywa się on z regulaminem MP i jak wygląda sprawa wystepów druzyn złożonych z różnych uczelni, ewentualnie roznych azsów?? Odpowiedz Link Zgłoś