Gość: pau IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.09, 07:50 Witam! Wie ktoś jak w walce w Aschersleben w piatek wypadł nasz bokser łukasz wawrzyczek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj