IP: *.wp.mil.pl 04.06.07, 07:51
Ma dość przyziemny problem.Czy ktoś wie i zna miejsce występowania choćby
jednego ogólnodostępnego trzepaka do trzepania dywanów na os. Stara
Miłosna.Mieszkam tu kilka lat i nie mam pojęcia czy gdzieś w okolicy można
taka czynnośc wykonać. Zgóry dziękuję za informację
Obserwuj wątek
    • stary.milosnik Re: trzepak 04.06.07, 18:57
      Też mieszkam kilka lat, ale o _ogólnie dostępnym_ trzepaku nie słyszałem.
      Zazwyczaj są one ulokowane na mini-osiedlach, czyli skupiskach kilku bloków,
      ale te są z reguły ogrodzone, a trzepaki przeznaczone dla ich mieszkańców.
      Jeśli więc mieszkasz w bloku, to interweniuj z zarządzie wspólnoty, żeby takie
      mało skomplikowane "urządzenie" zamontowano. A jeśli w domu jednorodzinnym - to
      sam musisz sobie radzić :(
      Pozdrowienia
      Stary Miłośnik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka