Gość: poszukiwacz
IP: *.wp.mil.pl
04.06.07, 07:51
Ma dość przyziemny problem.Czy ktoś wie i zna miejsce występowania choćby
jednego ogólnodostępnego trzepaka do trzepania dywanów na os. Stara
Miłosna.Mieszkam tu kilka lat i nie mam pojęcia czy gdzieś w okolicy można
taka czynnośc wykonać. Zgóry dziękuję za informację