Dodaj do ulubionych

CIEPLO WLASCIWE!!!!!!!!!!!!!!!

05.06.04, 19:49
Szukam pilnie wartosci ciepla wlasciwego dla siarczynu sodowego i
tiosiarczanu sodu. Z gory bardzo dziekuje!!!!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka