IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 19.09.04, 00:22
Cz w polsco mogbym ochrzcic syna, dajac mu imie Jezus? Czy bylyby jakies
sprzeciwy ?
Obserwuj wątek
    • Gość: niebieskie ucho Re: JEZUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 00:40
      Pambuk by się obraził.
    • Gość: lukiz Re: JEZUS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.04, 14:15
      wydaje mi się że ochrzcić by Ci sie nie udało (chyba że we własnym zakresie)...

      natomiast nadać imię powinno się dać... w tym momencie powinien sie prawnik
      wypowiedzieć.

      Ps: Czy Maryja to to samo co Maria?
      • Gość: julek Re: JEZUS IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 19.09.04, 22:13
        Imie Jezus, w Hiszpanii jest bardzo popularne i bardzo czesto uzywane, a w
        Polsce nie, kto sie temu sprzeciwia? Kosciol, ksieza, boskupi, czy kto wreszcie?
        • Gość: Ja Re: JEZUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 22:57
          Spytaj Kagana, on lubi poruszane przez Ciebie na FN tematy i na pewno Ci to
          wyjaśni naukawo.
        • Gość: stop Re: JEZUS IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 01:42
          "vox populi" i nic chyba nic więcej ;)
          • Gość: stop Re: JEZUS IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 01:45
            I proszę to nie uogólniać na zasadzie,że głos LUDU to głos BOGA ;)
    • Gość: O Jezu! Re: JEZUS IP: *.perm.iinet.net.au 20.09.04, 04:28
      A czemu chcesz nadac synowi grecka forme zydowskiego imienia Jeszua? Nie chcesz
      go chyba obrzezac, jak to zrobiono z biblijnym Jeszua, biologicznym synem
      zydowkiMiriam (Maryi) i Rzymianina Pantary?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka