Gość: julek IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 19.09.04, 00:22 Cz w polsco mogbym ochrzcic syna, dajac mu imie Jezus? Czy bylyby jakies sprzeciwy ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: niebieskie ucho Re: JEZUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 00:40 Pambuk by się obraził. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukiz Re: JEZUS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.04, 14:15 wydaje mi się że ochrzcić by Ci sie nie udało (chyba że we własnym zakresie)... natomiast nadać imię powinno się dać... w tym momencie powinien sie prawnik wypowiedzieć. Ps: Czy Maryja to to samo co Maria? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julek Re: JEZUS IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 19.09.04, 22:13 Imie Jezus, w Hiszpanii jest bardzo popularne i bardzo czesto uzywane, a w Polsce nie, kto sie temu sprzeciwia? Kosciol, ksieza, boskupi, czy kto wreszcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: JEZUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 22:57 Spytaj Kagana, on lubi poruszane przez Ciebie na FN tematy i na pewno Ci to wyjaśni naukawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop Re: JEZUS IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 01:42 "vox populi" i nic chyba nic więcej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop Re: JEZUS IP: *.netshare.krosno.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 01:45 I proszę to nie uogólniać na zasadzie,że głos LUDU to głos BOGA ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O Jezu! Re: JEZUS IP: *.perm.iinet.net.au 20.09.04, 04:28 A czemu chcesz nadac synowi grecka forme zydowskiego imienia Jeszua? Nie chcesz go chyba obrzezac, jak to zrobiono z biblijnym Jeszua, biologicznym synem zydowkiMiriam (Maryi) i Rzymianina Pantary? Odpowiedz Link Zgłoś