Dodaj do ulubionych

Najlżejsza rzecz na świecie

IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 13.12.04, 21:25




Czy wiecie co jest najlżejszego na świacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Everizon Re: Najlżejsza rzecz na świecie IP: *.info.pl / 213.199.207.* 13.12.04, 23:00
      Słyszałem kiedyś że najlżejsza rzecz na świecie to... cień :)

      Ale pewnie nie o to ci chodziło, co nie?

      pozdrowienia
      • Gość: Widz Re: Najlżejsza rzecz na świecie IP: *.dip.t-dialin.net 13.12.04, 23:07
        Balsa
    • Gość: LUCYFER Foton. IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 14.12.04, 01:08
      • Gość: Everizon Re: Foton. IP: *.info.pl / 213.199.207.* 14.12.04, 12:08
        Albo kwark nie zwierający informacji o masie :) (nie wiem jak go (je) nazwali)
        Nie wiem czy to nie to samo przypadkiem. Nie wszędzie sięga moja wiedza jednak

        pozdrowienia jacekcymerys@poczta.fm
        • Gość: czyzunia Re: Foton. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 15:09
          kilo pierz na pewno jest lżejsze od kila żelaza.
        • humbak Re: Foton. 14.12.04, 15:15
          Może jakieś neutrino?
    • Gość: ... Próżnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 15:11
      Próżnia
      • Gość: chrześcijanka z ciekawości... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 15:13
        ile waży metr sześcienny próżni?
        • Gość: ... 0,000(0) g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 15:32
          0,000(0) g
          • Gość: Everizon Re: <>0,000(0) g IP: *.info.pl / 213.199.207.* 15.12.04, 00:00
            To nie do końca akurat może być prawda, bo jeżeli kwantowa próżnia ma niezerową
            energię to jednak musi trochę ważyć.

            z poważaniem jacekcymerys@poczta.fm
      • Gość: LUCYFER Blad logiczny. Prosze zdefiniowac proznie inaczej IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 14.12.04, 15:18
        dyskusja nie ma sensu.
        • humbak Re: Blad logiczny. Prosze zdefiniowac proznie ina 14.12.04, 15:21
          Racja. Z resztą róźnia w znaczeniu przestrzeni nie zawierającej ani materii ani
          energii nie jest chyba osiągalna, prawda?
          • Gość: julek Re: . Prosze zdefiniowac IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 14.12.04, 16:28
            Rzecz, która, na samą myśl się podnosi. Żart męski. Kobiety doświadczyć tego
            nie mogą
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka