Dodaj do ulubionych

Coraz cieplej na Plutonie

IP: *.valueline.com 22.10.02, 18:34
to efekt cieplarniany, za ktory oczywiscie winni sa Amerykanie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Shaddock Masło maślane IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 22.10.02, 19:29
      "ok. minus 210 stopni C poniżej zera" - takie kwiatki nie
      przystoją działowi "Nauka"
    • kasiulka.k Re: Coraz cieplej na Plutonie 22.10.02, 23:23
      Nie wiem, co o tym myslec. Wydawałoby się, że astronomia to
      ścisła nauka, a tu masz!
    • Gość: w Coraz cieplej na Plutonie IP: *.mpsz.pl / 217.172.228.* 23.10.02, 03:25
      Rację ma D.Tholen. Wkrótce klimat Plutona(który nie jest planetą)
      zacznie się oziębiać.
    • Gość: Pit Re: Coraz cieplej na Plutonie IP: *.pgf.com.pl 23.10.02, 16:57
      Mam wrażenie, że większość palantów wysyłających opinie
      pasjonuje się wyszukiwaniem błędów w tekstach wiadomości.
      Jeśli jesteście tacy bezbłędni poszukajcie lepszego serwisu.
      Naprawdę zainteresowani nie zwracają uwagi na małe wpadki. Miarą
      inteligencji jest także poziom tolerancji...
    • Gość: w Czyżby "Pit" to autor? Zajmij się kamieniarstwem. IP: *.mpsz.pl / *.gdynia.mm.pl 27.10.02, 01:37
      • Gość: pioc Re: Czyżby 'Pit' to autor? Zajmij się kamieniarst IP: *.stacje.agora.pl 28.10.02, 11:15
        Nie jestem 'Pit-em', Panie 'w'. Bardzo dziękuję za sugestię w sprawie pracy, ale mam już taką, którą lubię.

        Autor, czyli Piotr Cieśliński
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka