Gość: Piotr IP: *.valueline.com 22.10.02, 18:34 to efekt cieplarniany, za ktory oczywiscie winni sa Amerykanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Shaddock Masło maślane IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 22.10.02, 19:29 "ok. minus 210 stopni C poniżej zera" - takie kwiatki nie przystoją działowi "Nauka" Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulka.k Re: Coraz cieplej na Plutonie 22.10.02, 23:23 Nie wiem, co o tym myslec. Wydawałoby się, że astronomia to ścisła nauka, a tu masz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Coraz cieplej na Plutonie IP: *.mpsz.pl / 217.172.228.* 23.10.02, 03:25 Rację ma D.Tholen. Wkrótce klimat Plutona(który nie jest planetą) zacznie się oziębiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Coraz cieplej na Plutonie IP: *.pgf.com.pl 23.10.02, 16:57 Mam wrażenie, że większość palantów wysyłających opinie pasjonuje się wyszukiwaniem błędów w tekstach wiadomości. Jeśli jesteście tacy bezbłędni poszukajcie lepszego serwisu. Naprawdę zainteresowani nie zwracają uwagi na małe wpadki. Miarą inteligencji jest także poziom tolerancji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Czyżby "Pit" to autor? Zajmij się kamieniarstwem. IP: *.mpsz.pl / *.gdynia.mm.pl 27.10.02, 01:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pioc Re: Czyżby 'Pit' to autor? Zajmij się kamieniarst IP: *.stacje.agora.pl 28.10.02, 11:15 Nie jestem 'Pit-em', Panie 'w'. Bardzo dziękuję za sugestię w sprawie pracy, ale mam już taką, którą lubię. Autor, czyli Piotr Cieśliński Odpowiedz Link Zgłoś