Dodaj do ulubionych

Przyciąganie

IP: *.acn.pl / 10.72.2.* 14.08.03, 08:21
Co to jest grawitacja?
Obserwuj wątek
    • pstosia Re: Przyciąganie 16.08.03, 03:03
      Gość portalu: Rycho napisał(a):

      > Co to jest grawitacja?

      zjawisko polegajace na wzajemnym przyciaganiu sie cial, np ziemia przyciaga
      ciebie, ale ty tez w pewnym (choc bardzo znikomym) stopniu oddzialowujesz na
      ziemie. tylko ze twoja waga w porownaniu do wagi ziemi jest prawie zerowa,
      wiec nie mamy wplywu na ziemie. dzieki grawitacji planety kraza po swoich
      orbitach (oddzialywuje na nie slonce), a nie sobie "lataja gdzie chca" po
      kosmosie.
      • Gość: spiwor Re: Przyciąganie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.08.03, 10:17
        W drugą część teorii się nie zgadzam.
        To jest tylko przeczenie, sztuczn wyobrażenie udawanie niedoskonałości świata i
        wszechświata, świat i wszechświat musi być doskonały bo jak może być nie
        doskonały gdy nie istnieje? Dlaczego nie latają sobie jak chcą? Jeśli wierzyć w
        teorię ewolucji jako ewoulowanie w stronę doskonałości, nie powinno być żadnych
        orbit tak aby ziemia mogła podróżować a nie krążyć jak więzień na spacerniaku,
        z czasem w wyniku myśli atomów w celu wytworzenia doskonałości ich samych,
        zapewniają sobie warunki do przeżycia "wyewulowałoby" słońce jako nasz sztuczny
        satelita. Po wymyśleniu całości ogromu tego "wszechświata", dlaczego ludzkość
        stara się stworzyć sobie piekło na ziemi? Dążenie, udowadnianie niedoskonałości
        świata przecież z czasem odbije się na nas bo jesteśmy częścią tego wytworu
        naszych myśli. Dlaczego w jakiś sposób jest oddziaływanie na człowieka, nie
        wiem narkotyczne sugestie czy jakoś tak, żeby udowodnić wymyślone przez"
        naukowców" teorie się zgadzały, zostają zaprogramowani ludzie którzy wierzą, że
        latali w kosmos i to wszystko widzieli. Sam lot na księżyc jest niemożliwością,
        pomijając nawet to, że by się leciało na niego kilka lat, bo jest to sztuczny
        twór aby zapewnić sobie odrobinę światła w nocy a jak się zrobiło "księżyc" to
        dlaczego nie zrobić od razu więcej punktów świetlnych zwanych "gwiazdami"?
        Kiedyś ludzkość była przekonana, że ziemia jest płaska, teraz zostało to
        odrzucone. A co jeśli kiedy ziemia była jednym płaskim kontynentem i w wyniku ?
        przeludnienia? ten kontynent się załamał rozpadając się na części jakie teraz
        mamy. Każda teoria jest do obalenia kto dał nam prawo narzucania innym
        wyjaśnień niewyjaśnionego?
        Pozdrówka
        • pstosia Re: Przyciąganie 16.08.03, 11:44
          Gość portalu: spiwor napisał(a):

          > W drugą część teorii się nie zgadzam.
          > To jest tylko przeczenie, sztuczn wyobrażenie udawanie niedoskonałości
          świata i
          >
          > wszechświata, świat i wszechświat musi być doskonały bo jak może być nie
          > doskonały gdy nie istnieje? Dlaczego nie latają sobie jak chcą? Jeśli
          wierzyć w
          >
          > teorię ewolucji jako ewoulowanie w stronę doskonałości, nie powinno być
          żadnych
          >
          > orbit tak aby ziemia mogła podróżować a nie krążyć jak więzień na
          spacerniaku,
          > z czasem w wyniku myśli atomów w celu wytworzenia doskonałości ich samych,
          > zapewniają sobie warunki do przeżycia "wyewulowałoby" słońce jako nasz
          sztuczny
          >
          > satelita. Po wymyśleniu całości ogromu tego "wszechświata", dlaczego
          ludzkość
          > stara się stworzyć sobie piekło na ziemi? Dążenie, udowadnianie
          niedoskonałości
          >
          > świata przecież z czasem odbije się na nas bo jesteśmy częścią tego wytworu
          > naszych myśli. Dlaczego w jakiś sposób jest oddziaływanie na człowieka, nie
          > wiem narkotyczne sugestie czy jakoś tak, żeby udowodnić wymyślone przez"
          > naukowców" teorie się zgadzały, zostają zaprogramowani ludzie którzy wierzą,
          że
          >
          > latali w kosmos i to wszystko widzieli. Sam lot na księżyc jest
          niemożliwością,
          >
          > pomijając nawet to, że by się leciało na niego kilka lat, bo jest to
          sztuczny
          > twór aby zapewnić sobie odrobinę światła w nocy a jak się zrobiło "księżyc"
          to
          > dlaczego nie zrobić od razu więcej punktów świetlnych zwanych "gwiazdami"?
          > Kiedyś ludzkość była przekonana, że ziemia jest płaska, teraz zostało to
          > odrzucone. A co jeśli kiedy ziemia była jednym płaskim kontynentem i w
          wyniku ?
          > przeludnienia? ten kontynent się załamał rozpadając się na części jakie
          teraz
          > mamy. Każda teoria jest do obalenia kto dał nam prawo narzucania innym
          > wyjaśnień niewyjaśnionego?
          > Pozdrówka

          oj spiwor, wszystko tak mozesz sobie wmowic. pomyslec co by bylo gdyby kazdy
          sobie wmowil co innego - fajny cyrk by byl, nie?
          pozdrawiam rowniez
          GP'
          • Gość: Rycho Re: Przyciąganie IP: *.acn.pl / 10.72.2.* 26.08.03, 00:31
            A skąd "masy" które się przyciągają wiedzą o swej obecności?Pozdr
            • Gość: Borebitsa Re: Przyciąganie IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 26.08.03, 02:47
              Gość portalu: Rycho napisał(a):

              > A skąd "masy" które się przyciągają wiedzą o swej obecności?Pozdr

              Wiedzą bo im zostaje jeden wspólny bit. Jeden dodatkowy poza cheksum v i
              2^v*2^xor v +1. Bo masa to m =ih/tc^2 gdzie i to informacja a h stała Plancka.

              Wszysko to dlatego że sie kończy szereg liczb pierwszych, kończy sie symetria,
              zaczyna roznorodnosć brakuje możliwosci, musi być nowa enkapsulacja bo z 1 i 9
              wierzchołka tyle wychodzi co przychodzi.

              A skond się bierze> z Nic?
              Jakto z nic> Jest regulła jest nic reszta to wyjątki.
              Jakto wyjątek jest niemożliwy?
              Tak rownież nie niemozliwy to możliwy gdy wyjątkowy. A wyjątkowy tylko wtedy
              gdy odróżnia się od innych wyjątków. A by system był spójny muszą wyjątki mieć
              wsolny bit 1. I to je łaczy. Nie nie =1 bit.

              bo nie nic to wsysko
              a nie (nic lub wszysko) to nie nic i nie wszysko to coś
              coś to nowe coś.
              Jeszcze inne coś to nie (tocoś lub nic lub wszysko)
              Można by to prościej zapisać ale im prościej tym ttrudniej bedzie zrozumiec tym
              co ledwo rozumija sume negacji w kwantowej rozdzielczości.

              Już żeśmy to kiedyś wiedzieli tylko zostały nieznane kartki
              kodex rohonczy

              _.._ _o_ _i_ _v_

              z HoUg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka