Gość: Rycho IP: *.acn.pl / 10.72.2.* 14.08.03, 08:21 Co to jest grawitacja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pstosia Re: Przyciąganie 16.08.03, 03:03 Gość portalu: Rycho napisał(a): > Co to jest grawitacja? zjawisko polegajace na wzajemnym przyciaganiu sie cial, np ziemia przyciaga ciebie, ale ty tez w pewnym (choc bardzo znikomym) stopniu oddzialowujesz na ziemie. tylko ze twoja waga w porownaniu do wagi ziemi jest prawie zerowa, wiec nie mamy wplywu na ziemie. dzieki grawitacji planety kraza po swoich orbitach (oddzialywuje na nie slonce), a nie sobie "lataja gdzie chca" po kosmosie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spiwor Re: Przyciąganie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.08.03, 10:17 W drugą część teorii się nie zgadzam. To jest tylko przeczenie, sztuczn wyobrażenie udawanie niedoskonałości świata i wszechświata, świat i wszechświat musi być doskonały bo jak może być nie doskonały gdy nie istnieje? Dlaczego nie latają sobie jak chcą? Jeśli wierzyć w teorię ewolucji jako ewoulowanie w stronę doskonałości, nie powinno być żadnych orbit tak aby ziemia mogła podróżować a nie krążyć jak więzień na spacerniaku, z czasem w wyniku myśli atomów w celu wytworzenia doskonałości ich samych, zapewniają sobie warunki do przeżycia "wyewulowałoby" słońce jako nasz sztuczny satelita. Po wymyśleniu całości ogromu tego "wszechświata", dlaczego ludzkość stara się stworzyć sobie piekło na ziemi? Dążenie, udowadnianie niedoskonałości świata przecież z czasem odbije się na nas bo jesteśmy częścią tego wytworu naszych myśli. Dlaczego w jakiś sposób jest oddziaływanie na człowieka, nie wiem narkotyczne sugestie czy jakoś tak, żeby udowodnić wymyślone przez" naukowców" teorie się zgadzały, zostają zaprogramowani ludzie którzy wierzą, że latali w kosmos i to wszystko widzieli. Sam lot na księżyc jest niemożliwością, pomijając nawet to, że by się leciało na niego kilka lat, bo jest to sztuczny twór aby zapewnić sobie odrobinę światła w nocy a jak się zrobiło "księżyc" to dlaczego nie zrobić od razu więcej punktów świetlnych zwanych "gwiazdami"? Kiedyś ludzkość była przekonana, że ziemia jest płaska, teraz zostało to odrzucone. A co jeśli kiedy ziemia była jednym płaskim kontynentem i w wyniku ? przeludnienia? ten kontynent się załamał rozpadając się na części jakie teraz mamy. Każda teoria jest do obalenia kto dał nam prawo narzucania innym wyjaśnień niewyjaśnionego? Pozdrówka Odpowiedz Link Zgłoś
pstosia Re: Przyciąganie 16.08.03, 11:44 Gość portalu: spiwor napisał(a): > W drugą część teorii się nie zgadzam. > To jest tylko przeczenie, sztuczn wyobrażenie udawanie niedoskonałości świata i > > wszechświata, świat i wszechświat musi być doskonały bo jak może być nie > doskonały gdy nie istnieje? Dlaczego nie latają sobie jak chcą? Jeśli wierzyć w > > teorię ewolucji jako ewoulowanie w stronę doskonałości, nie powinno być żadnych > > orbit tak aby ziemia mogła podróżować a nie krążyć jak więzień na spacerniaku, > z czasem w wyniku myśli atomów w celu wytworzenia doskonałości ich samych, > zapewniają sobie warunki do przeżycia "wyewulowałoby" słońce jako nasz sztuczny > > satelita. Po wymyśleniu całości ogromu tego "wszechświata", dlaczego ludzkość > stara się stworzyć sobie piekło na ziemi? Dążenie, udowadnianie niedoskonałości > > świata przecież z czasem odbije się na nas bo jesteśmy częścią tego wytworu > naszych myśli. Dlaczego w jakiś sposób jest oddziaływanie na człowieka, nie > wiem narkotyczne sugestie czy jakoś tak, żeby udowodnić wymyślone przez" > naukowców" teorie się zgadzały, zostają zaprogramowani ludzie którzy wierzą, że > > latali w kosmos i to wszystko widzieli. Sam lot na księżyc jest niemożliwością, > > pomijając nawet to, że by się leciało na niego kilka lat, bo jest to sztuczny > twór aby zapewnić sobie odrobinę światła w nocy a jak się zrobiło "księżyc" to > dlaczego nie zrobić od razu więcej punktów świetlnych zwanych "gwiazdami"? > Kiedyś ludzkość była przekonana, że ziemia jest płaska, teraz zostało to > odrzucone. A co jeśli kiedy ziemia była jednym płaskim kontynentem i w wyniku ? > przeludnienia? ten kontynent się załamał rozpadając się na części jakie teraz > mamy. Każda teoria jest do obalenia kto dał nam prawo narzucania innym > wyjaśnień niewyjaśnionego? > Pozdrówka oj spiwor, wszystko tak mozesz sobie wmowic. pomyslec co by bylo gdyby kazdy sobie wmowil co innego - fajny cyrk by byl, nie? pozdrawiam rowniez GP' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rycho Re: Przyciąganie IP: *.acn.pl / 10.72.2.* 26.08.03, 00:31 A skąd "masy" które się przyciągają wiedzą o swej obecności?Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Borebitsa Re: Przyciąganie IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 26.08.03, 02:47 Gość portalu: Rycho napisał(a): > A skąd "masy" które się przyciągają wiedzą o swej obecności?Pozdr Wiedzą bo im zostaje jeden wspólny bit. Jeden dodatkowy poza cheksum v i 2^v*2^xor v +1. Bo masa to m =ih/tc^2 gdzie i to informacja a h stała Plancka. Wszysko to dlatego że sie kończy szereg liczb pierwszych, kończy sie symetria, zaczyna roznorodnosć brakuje możliwosci, musi być nowa enkapsulacja bo z 1 i 9 wierzchołka tyle wychodzi co przychodzi. A skond się bierze> z Nic? Jakto z nic> Jest regulła jest nic reszta to wyjątki. Jakto wyjątek jest niemożliwy? Tak rownież nie niemozliwy to możliwy gdy wyjątkowy. A wyjątkowy tylko wtedy gdy odróżnia się od innych wyjątków. A by system był spójny muszą wyjątki mieć wsolny bit 1. I to je łaczy. Nie nie =1 bit. bo nie nic to wsysko a nie (nic lub wszysko) to nie nic i nie wszysko to coś coś to nowe coś. Jeszcze inne coś to nie (tocoś lub nic lub wszysko) Można by to prościej zapisać ale im prościej tym ttrudniej bedzie zrozumiec tym co ledwo rozumija sume negacji w kwantowej rozdzielczości. Już żeśmy to kiedyś wiedzieli tylko zostały nieznane kartki kodex rohonczy _.._ _o_ _i_ _v_ z HoUg Odpowiedz Link Zgłoś