marycha1433
28.02.11, 00:15
Witam, chciałbym wziać absolwenta/tkę na staż opłacany przez nasz UP. Czy to prawda, że muszę po zakończeniu stażu zatrudnić stażystę na taki sam okres na jaki dlugi byl staż?Powiem szczerze, że wolałbym nie albo jak już to na umowę zlecenie - wiadomo koszty pracy wysokie jak diabli....