Dodaj do ulubionych

Merol w PKM Tychy

24.03.06, 22:50
156.17.233.249/transport/autobusy.php?s=14&nr=83646
Marzenia się spełniają :)
Czekam aż będzie na E-1 jeździł.
Obserwuj wątek
    • plasmaman Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 07:50
      A dlaczego by miał jeździć na lini obsługiwanej przez Meteora? Może by tak na E-
      2?

      PZDR
      • radexior Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 09:07
        Na E-2 to on aktualnie jeździ, choć podobno też na lini 4/400.
        Ale gdzieś słyszałem, że po to kupują takie maszyny by wygrać przetarg z Meteorem na linię E-1.
    • man_x Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 11:48
      naprawde takie masz marzenia? ;)
      • szantymen80 Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 17:26
        Piękny!!! Podoba mi się. Teraz ja też mam takie marzenie. Ciekawe kiedy będę
        miał okazję się nim przejechać :)
        Mam nadzieję, że będzie jeździć na E-1. Na czterysetkę się nie nadaje. Za duży
        ścisk by był.
        • kinioslawa Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 19:28
          A może by jednak został na E-2?

          E-1 jako linia ekspresowa zawsze jeździ fajnymi autobusami, czego nie można
          powiedzieć o E-2, na których to liniach czasem jeżdżą takie złomy, że szkoda
          gadać, a za oba się płaci ciężkie pieniądze :(
          • szantymen80 Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 22:37
            kinioslawa napisała:

            > A może by jednak został na E-2?
            >
            > E-1 jako linia ekspresowa zawsze jeździ fajnymi autobusami, czego nie można
            > powiedzieć o E-2, na których to liniach czasem jeżdżą takie złomy, że szkoda
            > gadać, a za oba się płaci ciężkie pieniądze :(

            Racja - jeśli cena jest wyższa to i autobus powinien być lepszy. Ja proponuje
            żeby i na E-1 i na E-2 jeździły takie porządne mercedesiki ;) .
            PKM - nie żałujcie pieniędzy! Zadowolenie pasażerów najważniejsze.
    • noltychy Re: Merol w PKM Tychy 26.03.06, 17:54
      Dobrze by było gdyby PKM takimi jeździł i na E-1 i na E-2. Tylko, że na E-2 to
      nie zawsze się sprawdza gdyż nie zastąpi to przeguba, który i tak jeździ pełny.
      A biorąc pod uwagę, iż linia jest deficytowa i cały czas miasto i MZK myśli jak
      ją zlikwidować to nie wiadomo jak to będzie. Chyba, że studentom zabierze się
      wogóle ulgi. Bo w tym kraju to już nic nie dziwi. A taki turystyczny też więcej
      pali.
      • ziom87 Re: Merol w PKM Tychy 27.03.06, 07:35
        Na E-2 zamiast przeguba mógłby 2 razy cześciej jechać taki wszystkim by to
        wyszło na dobre.

        A ten autobus jest chyba większy od tych autosanów z meteora co na E-1 się co
        chwile sypią nie ?
    • radexior I kolejny Merolek:) 29.04.06, 18:53
      transport.asi.pwr.wroc.pl/2-89907.html
      Coraz piękniejsze maszyny sprowadzają
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka