radexior 24.03.06, 22:50 156.17.233.249/transport/autobusy.php?s=14&nr=83646 Marzenia się spełniają :) Czekam aż będzie na E-1 jeździł. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
plasmaman Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 07:50 A dlaczego by miał jeździć na lini obsługiwanej przez Meteora? Może by tak na E- 2? PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
radexior Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 09:07 Na E-2 to on aktualnie jeździ, choć podobno też na lini 4/400. Ale gdzieś słyszałem, że po to kupują takie maszyny by wygrać przetarg z Meteorem na linię E-1. Odpowiedz Link Zgłoś
szantymen80 Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 17:26 Piękny!!! Podoba mi się. Teraz ja też mam takie marzenie. Ciekawe kiedy będę miał okazję się nim przejechać :) Mam nadzieję, że będzie jeździć na E-1. Na czterysetkę się nie nadaje. Za duży ścisk by był. Odpowiedz Link Zgłoś
kinioslawa Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 19:28 A może by jednak został na E-2? E-1 jako linia ekspresowa zawsze jeździ fajnymi autobusami, czego nie można powiedzieć o E-2, na których to liniach czasem jeżdżą takie złomy, że szkoda gadać, a za oba się płaci ciężkie pieniądze :( Odpowiedz Link Zgłoś
szantymen80 Re: Merol w PKM Tychy 25.03.06, 22:37 kinioslawa napisała: > A może by jednak został na E-2? > > E-1 jako linia ekspresowa zawsze jeździ fajnymi autobusami, czego nie można > powiedzieć o E-2, na których to liniach czasem jeżdżą takie złomy, że szkoda > gadać, a za oba się płaci ciężkie pieniądze :( Racja - jeśli cena jest wyższa to i autobus powinien być lepszy. Ja proponuje żeby i na E-1 i na E-2 jeździły takie porządne mercedesiki ;) . PKM - nie żałujcie pieniędzy! Zadowolenie pasażerów najważniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
noltychy Re: Merol w PKM Tychy 26.03.06, 17:54 Dobrze by było gdyby PKM takimi jeździł i na E-1 i na E-2. Tylko, że na E-2 to nie zawsze się sprawdza gdyż nie zastąpi to przeguba, który i tak jeździ pełny. A biorąc pod uwagę, iż linia jest deficytowa i cały czas miasto i MZK myśli jak ją zlikwidować to nie wiadomo jak to będzie. Chyba, że studentom zabierze się wogóle ulgi. Bo w tym kraju to już nic nie dziwi. A taki turystyczny też więcej pali. Odpowiedz Link Zgłoś
ziom87 Re: Merol w PKM Tychy 27.03.06, 07:35 Na E-2 zamiast przeguba mógłby 2 razy cześciej jechać taki wszystkim by to wyszło na dobre. A ten autobus jest chyba większy od tych autosanów z meteora co na E-1 się co chwile sypią nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
radexior I kolejny Merolek:) 29.04.06, 18:53 transport.asi.pwr.wroc.pl/2-89907.html Coraz piękniejsze maszyny sprowadzają Odpowiedz Link Zgłoś