05.04.03, 08:14
jak myslicie czy to juz przyszla w koncu do nas zima?? i czy na swieta bedzie
bialo??
i pamietajcie ze dzis w nocy zmieniamy czas na zimowy
Obserwuj wątek
    • kaner Re: ZIMA??? 05.04.03, 23:40
      taaa bialo wszedzie, zimno wszedzie wyciagam rekawiczki
      i podpinke :(
      • pawel_1 Re: ZIMA??? 05.04.03, 23:49
        dupnelo sniegiem i to pozadnie, a juz myslalem ze nie bedzie zimy w tym roku;-))
        • kaner Re: ZIMA??? 05.04.03, 23:51
          taa a wlasciwie to zobaczylem ze jest bialo po napisaniu tego posta :)
          Tak sobie tylko zartowalem :)
          • pawel_1 Re: ZIMA??? 05.04.03, 23:55
            bialo jest na maksa
            a ja napisalem ten watek tez na zarty bo zimno bylo rano, ale to co widzialem
            teraz ja wracalem do domu to naprawde przypominalo okres przed swietami bozego
            narodzenia a nie wielkiej nocy
            • Gość: dziadek mróz Re: ZIMA??? IP: osz2:* / 10.62.16.* 06.04.03, 08:58
              Wróciłem do Was.Tak jak kiedyś obiecałem. Śnieg jest ale przez noc troche go
              wywiało. Nie wiem czy sie ucieszycie ale tego śniegu bedzie duuzo więcejbo go
              kiedyś obiecałem a jak obiecałem to musze to spełnić. pozdrowionka


              • Gość: LukaZ23 Re: ZIMA??? IP: *.rtk.net.pl / 192.168.103.* 07.04.03, 13:20
                Kurde , niegdy mnie tak ta pieprzona zima nie wkurzała.
                Rower sobie kurna kupiłem a tu dupa , nie pojeżdże. w
                ramach protestu postanowiłem nie wychodzić a domu dopóki
                nie bedzie wiosny.
                • pawel_1 Re: ZIMA??? 07.04.03, 21:00
                  Gość portalu: LukaZ23 napisał(a):

                  > Kurde , niegdy mnie tak ta pieprzona zima nie wkurzała.
                  > Rower sobie kurna kupiłem a tu dupa , nie pojeżdże. w
                  > ramach protestu postanowiłem nie wychodzić a domu dopóki
                  > nie bedzie wiosny.

                  to jest dobry pomysl zeby zaprotestowac przeciwko zimie.
                  chyba pojade zamienic opony spowrotem na zimowki:)
                  • kaner Re: ZIMA??? 07.04.03, 21:21
                    Hem Oponiarze chyba zarobia na tej zimo-wiosnie :)
                    • man_x Re: ZIMA??? 07.04.03, 21:26
                      nasze forum tez zyskuje na tej zimie
                      • Gość: LukaZ23 Re: ZIMA??? IP: *.rtk.net.pl / 192.168.103.* 08.04.03, 06:52
                        wszędzie widze śnieg!!!
                        • kaner Re: ZIMA??? 08.04.03, 07:32
                          Rekawiczki wloz i do pracy idz ...
    • Gość: dziadek mróz Re: TAK ZIMA! IP: osz2:* / 10.62.16.* 08.04.03, 15:47
      Hmm. Przecież zime w kwietniu daje Wam co roku. Więc powinniście być do tego
      przyzwyczajeni.Najwięcej dałem go wam w kwietniu 96 roku gdy rzuciłem Wam 50
      cm. A pamiętacie śnieg 1 maja???? Gdy padał podzcas pochodu 1 majowego????
      Pojutrze Was opouszcze ale nie wiem na ile. W najlepszym wypadku nie będzie
      mnie do października bo wtedy znowu wróce. Ale to jeszce nie pewne. Może
      wpadne do was jeszce za jakieś 2 tygodnie albo na 1 maja jak kiedyś??? Nie
      wiem, zobacze, ale historia podobno lubi sie powtarzać więc i ja może wróce.
      ** ** ** ** ** * ****** ***
      *** * * ** * * * * * ** * * * * ** * *
    • basturk Ludzie jak ten czas leci. To było już 4 m-ce temu 02.08.03, 18:13
      Siadłem sobie na ten watek aby sie schłodzić. na dworze upał i duszno.
      Wtedy chcielismy-chcieliscie ciepła a teraz narzekamy na ciepło. niedługo
      znowu będziemy narzekali na zimno a później znowu na ciepło. tak to juz jest.
    • radexindamix Where teh fuck is Pawel One? no text 03.08.03, 00:39
    • Gość: osF Bardzo aktualny wątek ;-))) n/t IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 03.08.03, 23:07
      • Gość: magi niestety tak; n/t IP: *.unregistered.media-com.com.pl 29.08.03, 21:59
      • salo Bez przesady :) 01.09.03, 08:43
        przecież to dopiero jesień, pora zbierania kasztanów a nie lepienia bałwanów ;)
        • kaner Re: Bez przesady :) 01.09.03, 09:09
          ee tam przecie cieplo jest ...


          brrrrr wlaczcie kaloryfery :)
        • basturk Re: Bez przesady :) 01.09.03, 16:55
          salo napisał:

          > przecież to dopiero jesień, pora zbierania kasztanów a nie lepienia
          bałwanów ;)

          heh jutro w nocy popada sobie całkiem bliziutko snieg lub snieg z deszczem-bo
          w Beskidach- więc dziadek mróz będzie bardzo blisko ale spokojnie jeszcze nie
          zawita do Tychów tym razem. Możliwe że jak znajdzie czas to wpadnie pod koniec
          września ale raczej prawdopodobne to że czas dopiero będzie miał w
          październiku i to jest na bank... ;)

          jeszcze basturk a niedługo dziadek mróz
    • salo Re: ZIMA??? 13.11.03, 09:27
      Wątek się znowu zaktualizował :)
      Przygotowani jesteście ? Macie czapeczki z pomponikami, rękawiczki i szaliczki ?
      • Gość: Radex Re: ZIMA??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 09:57
        Mogła przynajmniej jeszcze ten weekend zostawić w spokoju:(
        • basturk Re: ZIMA??? 13.11.03, 16:32
          spokojnie ten sniego to miejscowy i chwilowy.... (fenomen osiedla O-ja to
          nazywam tam i dookoła niego była bialutko i prószył ale wysdtarczyło pojechac
          za tory/lodowisko i już zimy nie było ;)
          -ale przygotujcie czapki szalki rajtuzy heh kalesony cokolwiek macie bo wg
          moich wyliczeni jak napisałem gdzieś uderzy z dużą siłą do 2 tgydoni......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka