05.03.07, 23:15
Nie znalazłam nic na forum o tej firmie, a że niedawno zaopatrzyłam się na
allegro w jeden bardzo fajny stanik tej firmy, postanowiłam go rozreklamować ;)

Jest to model z serii Body Beautifull - original design ( w opozycji do new
design, czyli pewnie po prostu starszy model):

www.undercoverexperience.co.uk/war1734.htm
Jak na zdjęciu, tylko że mój jest czarny.

Mam rozmiar 80H. Rewelacja, nigdy chyba nie miałam tak dobrze dopasowanego
stanika. Mogę rozmiarowo porównać go tylko z Fantasie Belle, bo tylko to mam w
takim samym rozmiarze, i tak : Warner's ma obwód nieco szerszy, czyli ok, bo
Belle ma upiornie ciasny i mało rozciągliwy, ten jest "mocno elastyczny",
rzekłabym, czyli taki że się fajnie rozciąga ale nie pozostaje potem sflaczały
i trzyma dobrze. No, jak taka porządna guma...
Miski za to wypadają odrobinkę mniejsze niż w Belle.
Jest też mniej zabudowany pod pachami, co mi bardzo odpowiada.

Stanik to typowy full cup bez bajerów, ładny, ale nic specjalnego, za to jest
niemiłosiernie wręcz wygodny. Nic w nim nie skacze, nie przemieszcza się,
piersi nie żyją w nim własnym życiem ale tak, jak im stanik przykaże ;)
Jedncześnie nie czuję się ściśnięta i obudowana. Ja po prostu nie czuję tego
stanika, a czuję funkcję którą on spełnia - chyba ideał, nie ? ;)

Sympatyczna rzecz - boki miseczek są z innego materiału niż reszta stanika, z
takiego bardzo, bardzo milusiego, jak jedwab. Zapinany na dwie haftki, a nie
jak zazwyczaj w rozmiarach powyżej G, na trzy. Koronka nie odznacza się pod
bluzką, to kolejny plus... no same plusy, tylko ceny sklepowe niefajne ( 29
funtów na undercoverexperience). No i oczywiscie design mógłby być bardziej
porywający, ale jak mam na sobie coś tak wygodnego, (a jednak nie jest to
Doreen ) to zapominam że to zwykłe czarne i prawie gładkie :)
Obserwuj wątek
    • kasica_k Re: WARNER'S 06.03.07, 16:17
      Czy Warner's nie jest czasem z USA?
      BTW na undercoverexperience pisza, ze wstrzymali produkcje stanikow
      tej marki :(
      • aislinn Re: WARNER'S 06.03.07, 17:08
        Tak, marka jest amerykańska. W poszukiwaniu info o wstrzymaniu produkcji weszłam
        na ich stronę i nic mi się tam nie spodobało - ot, takie proste, typowo
        amerykańskie modele, i w dodatku nawet nie wyglądające na biuściaste :(
        Ale nic o wstrzymywaniu nie doczytałąm , zresztą strona jest bardzo uboga.
        Aha, ale na metce mojego stanika rozmiarówka jest tylko europejsja - UK, EU, ESP
        i FR, wiec wyglada jak robiony na europejski rynek. Może mają różne asortymenty
        na stany i europę ?
        • butters77 Dodałam ten wątek do Spisu n/t 09.03.07, 14:03

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka