kocio-kocio
07.09.07, 17:23
Byłam tam dzisiaj jako osoba towarzysząca.
Ponieważ w tej chwili absolutnie nie mam kasy na drogi stanik, nie pozwoliłam
sobie nic wcisnąć do mierzenia, ale oglądałam dużo.
No i pani (zresztą bardzo miła) powiedziała, że od miseczki D (a może DD?)
Arabella nie jest taka ładna przezroczysta, tylko grubsza.
I w dodatku ma ohydne, gumiaste ramiączka szerokości 3 cm.
Nawet mi to pokazała.
Naprawdę tak jest?
Bo ja oglądałam te staniki w sieci i nigdzie nic takiego nie widziałam.
Chciałam arabellę kupić, ale ta wersja, którą widziałam jest okropna...