Gość: peeping IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 20:39 chodzą po Urzędzie Miasta słuchy, że maja zlikwidować Vistulę Park...ciekawe dlaczego....a po za tym w każdej plotce jest odrobinę prawdy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj