IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 20:39
chodzą po Urzędzie Miasta słuchy, że maja zlikwidować Vistulę Park...ciekawe
dlaczego....a po za tym w każdej plotce jest odrobinę prawdy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka