Dodaj do ulubionych

WYBÓR AUTA

IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 23:07
co za auto wybrać opel zafira czy renault scenic proszę o opinie Chodzi mi o auto rodzinne
Obserwuj wątek
    • Gość: Czarny Re: WYBÓR AUTA IP: *.radio-net.info.pl 18.06.10, 23:10
      renault scenic polecam szwagier kupił i sobie chwali.
      • Gość: ? Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 18.06.10, 23:52
        A Zafirę też kupił, że wiesz, że Scenic lepszy? :)
        Bez sensu takie polecanie, skoro brak bezpośredniego porównania.
        • black-szachmat Re: WYBÓR AUTA 19.06.10, 00:40
          A czy on napisał,że jest lepszy??Polecił po prostu,bo jego szwagier sobie kupił
          i chwali.Nie rozumiesz??Chciałeś zabłysnąć,ale Ci nie wyszło.Pozdrawiam
          • Gość: ? Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.10, 09:58
            A czy ja napisałem, że on napisał, że jest lepszy? :) Naucz się
            czytać, młocie! Jeśli nie rozumiesz, że polecanie jednej z dwóch
            rzeczy (jeśli do czynienia miało się tylko z jedną z nich) jest bez
            sensu, to współczuję sprawności twojego mózgu. :P
            • black-szachmat Re: WYBÓR AUTA 19.06.10, 15:13
              Po pierwsze Panie "?" nie ubliżaj mi.Młotem nie jestem i z moim mózgiem w
              porządku.Po drugie zacznij wątek czytać od góry,a nie od dołu bo się gubisz w
              zeznaniach.
              Pozdrawiam
    • Gość: jhj Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.10, 06:52
      Bardziej polecam VW Sharan lub Seat Alhambra.
    • Gość: antonio Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.10, 09:14
      scenica nie polecam, przynajmniej tego 1,6 benzyna 90KM. często pękaja bloki i
      należy wtedy wymieniac cały silnik ( a mechanik i tak zacznie od uszczelki pod
      głowicą, mi tak 2 razy wymieniał) zafiry nie miałem. Ale tak jak kolega wyżej
      pomyśl o VW sharanie.
    • Gość: xs Re: WYBÓR AUTA IP: *.swiecie.vectranet.pl 19.06.10, 11:58
      Jeśli nie masz nic do aut francuskich to przyjrzyj się Citroen XSARA PICASSO. Ma
      większy rozstaw osi co za tym idzie komfort jazdy no i przestronniejszy w środku
      od SCENICA, natomiast Zafira jest OK no i jest 7 osobowa. Pozdrawiam.
      • Gość: ja Re: WYBÓR AUTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.10, 12:02
        kup audi a6 kombi ..no chyba ze masz duzą rodzinke to w ostatecznosci
        zafira..TYLKO niemieckimi autami jezdzi sie pozadnie
        • Gość: Stary Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 20.06.10, 15:28
          powiem tak : przez 15lat swojego życia jeździłem niemieckimi samochodami
          różnych marek i byłem przekonany ,że nie ma nic lepszego, aż pewnego razu
          kupiłem swój pierwszy francuski samochód (tak na krótko,,bo nie było "niemca"pod
          ręką, ) i nagle dowiedziałem się o istnieniu czegoś lepszego od niemieckich
          pospolitych samochodów od tej pory jeżdżę tylko francuzami ,jeśli miałbym
          wybierać pomiędzy oplem a renault to zwycięża renault choć jak zauważył jeden z
          przedmówców citroen jest jeszcze lepszy dodam,że macie w Swieciu fajny sklep z
          częśćiami do francuzów (koło nowego szpitala) jest tanio i normalnie pozdrawiam
          • Gość: ja Re: WYBÓR AUTA IP: *.tktelekom.pl 20.06.10, 18:53
            i pewnie to twoj sklep hahah..daj spokoj nie porownoj francuskich gowien z audi
            bmw czy mercedesem
    • Gość: alex Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.10, 19:00
      bierz Zafire chyba ze w przyszłości chcesz ładować kase w francuza ;p
      • Gość: xs Re: WYBÓR AUTA IP: *.swiecie.vectranet.pl 20.06.10, 19:18
        Wy wszyscy, którzy chwalicie tylko niemieckie auta nigdy nie mieliście auta
        francuskiego. Nasłuchaliście się bajek, że francuz jest beeee i tyle. Jeździjcie
        sobie dalej tymi sztywnymi wozami drabiniastymi VW-jami i innymi oraz
        wymieniajcie drogie pompo-wtryski. Szerokiej drogi dla niemieckich aut, bo
        francuskie poradzą sobie wszędzie.
        • Gość: dfnjw Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 08:13
          Oj nie tylko Ty jedyny w Świeciu miałeś kilka samochodów i możliwość
          porównania. Ja akuart mam takie doświadczenia np z renault, że
          szkoda gadać. Nie kupię renault już nigdy. Miałem opla, vw, renault,
          mercedesa, forda, seata i skodę. I po pierwsze stawiałbym na
          mercedesa a zaraz potem na VW - z rodzinnych - Sharan.
    • Gość: zafira Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.10, 20:46
      chcesz zafirę? właśnie myślę nad sprzedażą może akurat ci się spodoba 1,8
      sekwencja 1999r czarna perła 883-501-339
      • Gość: Aron Re: WYBÓR AUTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.10, 10:32
        Ale pier..ice. Najlepsze są auta japońskie.
        • Gość: aHD Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 13:57
          Ale biorąc pod uwagę koszty eksploatacji to już nie tak dobre?
          • Gość: Ford Re: WYBÓR AUTA IP: 83.238.158.* 21.06.10, 15:12
            Ford Galaxy-dobry wypas za małe pieniądze(podgrzewana przednia szyba,klima,
            itp.,itd.)
            Pozdro.
            • Gość: asA Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 15:52
              No wypas na maksa, tym bardziej, że w pewnym roczniku już prawie
              wszystkie auta to mają.
    • Gość: xxxxxx Re: WYBÓR AUTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.10, 17:24
      kup lepiej opla corse b
      • Gość: CORSA Re: WYBÓR AUTA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.06.10, 21:32
        stara ale jara
    • Gość: proponuje Re: WYBÓR AUTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 19:10
      stara
      • Gość: handlarz Re: WYBÓR AUTA IP: *.swiecie.vectranet.pl 22.06.10, 21:41
        moge ci sciagnac skode 105
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka