Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.10, 23:07 co za auto wybrać opel zafira czy renault scenic proszę o opinie Chodzi mi o auto rodzinne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Czarny Re: WYBÓR AUTA IP: *.radio-net.info.pl 18.06.10, 23:10 renault scenic polecam szwagier kupił i sobie chwali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 18.06.10, 23:52 A Zafirę też kupił, że wiesz, że Scenic lepszy? :) Bez sensu takie polecanie, skoro brak bezpośredniego porównania. Odpowiedz Link Zgłoś
black-szachmat Re: WYBÓR AUTA 19.06.10, 00:40 A czy on napisał,że jest lepszy??Polecił po prostu,bo jego szwagier sobie kupił i chwali.Nie rozumiesz??Chciałeś zabłysnąć,ale Ci nie wyszło.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.10, 09:58 A czy ja napisałem, że on napisał, że jest lepszy? :) Naucz się czytać, młocie! Jeśli nie rozumiesz, że polecanie jednej z dwóch rzeczy (jeśli do czynienia miało się tylko z jedną z nich) jest bez sensu, to współczuję sprawności twojego mózgu. :P Odpowiedz Link Zgłoś
black-szachmat Re: WYBÓR AUTA 19.06.10, 15:13 Po pierwsze Panie "?" nie ubliżaj mi.Młotem nie jestem i z moim mózgiem w porządku.Po drugie zacznij wątek czytać od góry,a nie od dołu bo się gubisz w zeznaniach. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jhj Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.10, 06:52 Bardziej polecam VW Sharan lub Seat Alhambra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antonio Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.10, 09:14 scenica nie polecam, przynajmniej tego 1,6 benzyna 90KM. często pękaja bloki i należy wtedy wymieniac cały silnik ( a mechanik i tak zacznie od uszczelki pod głowicą, mi tak 2 razy wymieniał) zafiry nie miałem. Ale tak jak kolega wyżej pomyśl o VW sharanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xs Re: WYBÓR AUTA IP: *.swiecie.vectranet.pl 19.06.10, 11:58 Jeśli nie masz nic do aut francuskich to przyjrzyj się Citroen XSARA PICASSO. Ma większy rozstaw osi co za tym idzie komfort jazdy no i przestronniejszy w środku od SCENICA, natomiast Zafira jest OK no i jest 7 osobowa. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: WYBÓR AUTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.10, 12:02 kup audi a6 kombi ..no chyba ze masz duzą rodzinke to w ostatecznosci zafira..TYLKO niemieckimi autami jezdzi sie pozadnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stary Re: WYBÓR AUTA IP: *.ip.netia.com.pl 20.06.10, 15:28 powiem tak : przez 15lat swojego życia jeździłem niemieckimi samochodami różnych marek i byłem przekonany ,że nie ma nic lepszego, aż pewnego razu kupiłem swój pierwszy francuski samochód (tak na krótko,,bo nie było "niemca"pod ręką, ) i nagle dowiedziałem się o istnieniu czegoś lepszego od niemieckich pospolitych samochodów od tej pory jeżdżę tylko francuzami ,jeśli miałbym wybierać pomiędzy oplem a renault to zwycięża renault choć jak zauważył jeden z przedmówców citroen jest jeszcze lepszy dodam,że macie w Swieciu fajny sklep z częśćiami do francuzów (koło nowego szpitala) jest tanio i normalnie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: WYBÓR AUTA IP: *.tktelekom.pl 20.06.10, 18:53 i pewnie to twoj sklep hahah..daj spokoj nie porownoj francuskich gowien z audi bmw czy mercedesem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.10, 19:00 bierz Zafire chyba ze w przyszłości chcesz ładować kase w francuza ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xs Re: WYBÓR AUTA IP: *.swiecie.vectranet.pl 20.06.10, 19:18 Wy wszyscy, którzy chwalicie tylko niemieckie auta nigdy nie mieliście auta francuskiego. Nasłuchaliście się bajek, że francuz jest beeee i tyle. Jeździjcie sobie dalej tymi sztywnymi wozami drabiniastymi VW-jami i innymi oraz wymieniajcie drogie pompo-wtryski. Szerokiej drogi dla niemieckich aut, bo francuskie poradzą sobie wszędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dfnjw Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 08:13 Oj nie tylko Ty jedyny w Świeciu miałeś kilka samochodów i możliwość porównania. Ja akuart mam takie doświadczenia np z renault, że szkoda gadać. Nie kupię renault już nigdy. Miałem opla, vw, renault, mercedesa, forda, seata i skodę. I po pierwsze stawiałbym na mercedesa a zaraz potem na VW - z rodzinnych - Sharan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zafira Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.10, 20:46 chcesz zafirę? właśnie myślę nad sprzedażą może akurat ci się spodoba 1,8 sekwencja 1999r czarna perła 883-501-339 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aron Re: WYBÓR AUTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.10, 10:32 Ale pier..ice. Najlepsze są auta japońskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aHD Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 13:57 Ale biorąc pod uwagę koszty eksploatacji to już nie tak dobre? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ford Re: WYBÓR AUTA IP: 83.238.158.* 21.06.10, 15:12 Ford Galaxy-dobry wypas za małe pieniądze(podgrzewana przednia szyba,klima, itp.,itd.) Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asA Re: WYBÓR AUTA IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 15:52 No wypas na maksa, tym bardziej, że w pewnym roczniku już prawie wszystkie auta to mają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxxx Re: WYBÓR AUTA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.10, 17:24 kup lepiej opla corse b Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CORSA Re: WYBÓR AUTA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.06.10, 21:32 stara ale jara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proponuje Re: WYBÓR AUTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 19:10 stara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: handlarz Re: WYBÓR AUTA IP: *.swiecie.vectranet.pl 22.06.10, 21:41 moge ci sciagnac skode 105 Odpowiedz Link Zgłoś