betib15
24.08.11, 20:52
Jak łatwo rządzi się cudzymi pieniędzmi...Szoku dostałam jak przeczytałam kto otrzymał ulgi,umorzenia,odroczenia w spłacie podatku od nieruchomości,od pojazdów i czego tam był winien zapłacić.Wierni słudzy i kolesie.Niestety takiego szczęścia nie mięli właściciele sklepów obecnie demolowanego Małego i Dużego Rynku.Choć prosili o ulgi i odroczenia nic nie wskórali ,a stara ekipa jak zwykle wyżebrała i dostała...Gorzej niż za komuny.Idę się wyżygać...