Dodaj do ulubionych

wspaniałonyślne ulgi

24.08.11, 20:52
Jak łatwo rządzi się cudzymi pieniędzmi...Szoku dostałam jak przeczytałam kto otrzymał ulgi,umorzenia,odroczenia w spłacie podatku od nieruchomości,od pojazdów i czego tam był winien zapłacić.Wierni słudzy i kolesie.Niestety takiego szczęścia nie mięli właściciele sklepów obecnie demolowanego Małego i Dużego Rynku.Choć prosili o ulgi i odroczenia nic nie wskórali ,a stara ekipa jak zwykle wyżebrała i dostała...Gorzej niż za komuny.Idę się wyżygać...
Obserwuj wątek
    • zana781 Re: wspaniałonyślne ulgi 24.08.11, 21:20
      Gdzie to mozna przeczytac?
      • betib15 Re: wspaniałonyślne ulgi 24.08.11, 21:44
        Portal miejski Świecia,zakładka BIP(po prawej stronie) następnie w "wykazie ulgi,umorzenia,odroczenia płatności"(po lewej stronie spisu).Wpisane są ulgi za 2009 i 2010 rok.
        • vanmakaron Re: wspaniałonyślne ulgi 25.08.11, 10:20
          Nie prościej wstawić link?
          • swiecie-ecie Re: wspaniałonyślne ulgi 25.08.11, 15:59
            Tak czy siak pełna racja, w tym mieście nigdy burmistrz nie szanował małych przedsiębiorców. A pamiętacie jak kilka lat temu podarował Mondi ponad 1 mln zł podatku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka