Dodaj do ulubionych

DZIEŃ DZIECKA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 13:02
wiecie moze czy dzieje sie dzis popołudniu cos w naszym miescie z okazji Dnia
Dziecka?
Obserwuj wątek
    • olej112789 Re: DZIEŃ DZIECKA 01.06.05, 13:43
      na stadionie wdy sa kokursy ale do bani:D
      • Gość: aga Re: DZIEŃ DZIECKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 13:45
        dzieki...
        • olej112789 Re: DZIEŃ DZIECKA 01.06.05, 13:47
          nie ma za co:D. tam są wszystki klasy III tzan byly
          bo sie juz skonczylo chyba

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka