Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 13:02 wiecie moze czy dzieje sie dzis popołudniu cos w naszym miescie z okazji Dnia Dziecka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olej112789 Re: DZIEŃ DZIECKA 01.06.05, 13:43 na stadionie wdy sa kokursy ale do bani:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: DZIEŃ DZIECKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 13:45 dzieki... Odpowiedz Link Zgłoś
olej112789 Re: DZIEŃ DZIECKA 01.06.05, 13:47 nie ma za co:D. tam są wszystki klasy III tzan byly bo sie juz skonczylo chyba Odpowiedz Link Zgłoś