IP: *.eranet.pl 28.03.09, 12:33
czy jest moze dzisiaj karaoke gdzies w Świeciu ?jak tak to o ktorej
sie zaczyna ?
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: karaoke IP: *.centertel.pl 28.03.09, 19:38
      w sobote nie ma nigdzie w swieciu karaoke,polecam ci karaoke na kregielni ale tylko w czwartki,nie polecam karaoke ktore jest w barze bistro w przechowie-totalna porazka
      • Gość: miejscowy Re: karaoke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 09:14
        nie polecaj. a karaoke w Tawernie bylo
        • Gość: xd Re: karaoke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 10:58
          o ile pamnietam to w mistralu i u pilarskiej bylo;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka