Gość: dyskotek IP: *.eranet.pl 28.03.09, 12:33 czy jest moze dzisiaj karaoke gdzies w Świeciu ?jak tak to o ktorej sie zaczyna ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: karaoke IP: *.centertel.pl 28.03.09, 19:38 w sobote nie ma nigdzie w swieciu karaoke,polecam ci karaoke na kregielni ale tylko w czwartki,nie polecam karaoke ktore jest w barze bistro w przechowie-totalna porazka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miejscowy Re: karaoke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 09:14 nie polecaj. a karaoke w Tawernie bylo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xd Re: karaoke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 10:58 o ile pamnietam to w mistralu i u pilarskiej bylo;))) Odpowiedz Link Zgłoś