11.02.20, 22:46
"Wiele razy rzucałem koktajlami Mołotowa. Razem z kolegami za komuny naszym celem były nyski milicyjne i te armatki z zimną wodą, które pacyfikowały strajki - wyznał Mateusz Morawiecki. Premier przyznał, że "strach w tamtych czasach był bardzo częsty". - Do tej pory koledzy, z którymi wtedy chodziłem na ping-ponga, wspominają moje poranione plecy. One nie były w takim stanie przez łaskotanie - dodał szef rządu. W tym miejscu nawiązał do brutalnych akcji służb PRL. Bezpieka nie tylko go biła, ale nawet kazała kopać sobie grób."
Mateusz Morawiecki urodził się 20 czerwca 1968 r... Był nadzwyczaj wyrośnięty. Dzisiaj też! ;-)

wiadomosci.wp.pl/czat-z-premierem-mateusz-morawiecki-ujawnia-rzucalem-koktajlami-molotowa-6477281118439553a?nil=
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Mitoman? 11.02.20, 22:54
      "Premier przekonuje, że zarobki pielęgniarek są "kompensowane". "On w ogóle nie zna życia" Premier Mateusz Morawiecki, mówiąc o zarobkach pielęgniarek w Polsce, przyznał, że cały czas są one "istotnie niższe" niż w innych krajach, ale przekonywał, że są "kompensowane" przez niższe koszty życia. - On w ogóle nie zna życia, nie rozumie, co to bieda - skomentował te słowa Marek Sawicki z klubu PSL-Koalicja Polska."

www.msn.com/pl-pl/finanse/gospodarka/premier-przekonuje-że-zarobki-pielęgniarek-są-kompensowane-on-w-ogóle-nie-zna-życia/ar-BBZSlLF?ocid=spartandhp

www.msn.com/pl-pl/finanse/gospodarka/premier-przekonuje-że-zarobki-pielęgniarek-są-kompensowane-on-w-ogóle-nie-zna-życia/ar-BBZSlLF?ocid=spartandhp

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka