Dodaj do ulubionych

Jakie Fakultety na Dominikanie?

20.11.08, 14:33
Witam, planuję z mężem około marca-kwietnia wyjechać na
Dominikanę ,wyczytałam tu wiele cenych rad, ale nie moge znaleść nic
na temat fakultetów które mogę dokupić tam na miejscu.Bardzo proszę
o podpowiedź jakie fakultety są możliwe i przypszczalne ceny . Będę
wdzieczna za odpowiedź. Basia
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 20.11.08, 18:19
      to zależy w który region Dominikany się wybierasz
      • lili00live Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 22.11.08, 16:55
        Witam , może mi doradzisz w jaki wybrać się region. Marzy mi się piękna biała
        plaża , palmy niebiańska woda i piękna pogoda smile.
        obecnie szperam po stronach i szukam ofert na marca ale nie wybrałam jeszcze
        konkretnego, wiec jeśli moge prosić o radę będę wdzięczna. Pozdrawiam Basia
        • inna57 Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 25.11.08, 10:45
          Jak biały piasek to polecam Samanę, jest bajkowo, jak polecisz w drugiej połowie
          marca to może uda Ci się załapać na wieloryby. Duże przeżycie. Piękna pogoda
          jest na Dominikanie cały rok, trzeba tylko sobie uświadomić że to klimat
          podzwrotnikowy więc słońce i deszcz przeplatają się ze sobą. W marcu jest
          wspaniale jest to tzw. "wysoki sezon" który zaczyna się w listopadzie i kończy w
          maju. Polecam szukać na stronach brytyjskich bo ceny są znacznie korzystniejsze
          niż wyloty z Niemiec. Nie polecam polskich biur podróży bo to może być duży
          survival wink
          Tak polecana przez wielu Punta Cana jest dla miłośników hoteli molochów po około
          1000 pokoi, no i wakacji głównie w towarzystwie Polaków, Rosjan i Niemców czyli
          można się z góry przygotować na to że o 5 rano będą już zarezerwowane wszystkie
          leżaki.
          O wycieczkach fakultatywnych wszystkiego można dowiedzieć się na miejscu, każdy
          znajdzie coś dla siebie.
        • jedyny-geminus1955 Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 07.12.08, 23:28
          To wszystko znajdziesz na wyspie Cayo Levantado. Na wyspie sa 2
          albo 3 hotele i plaze marzenie. Tam kreca reklamy napojow
          tropikalnych min. Bacardi. Ja tam bylem raptem jeden dzien ale
          nigdzie indziej nie widzialem czegos podobnego mimo ze zjechalem
          juz kawal swiata.
          • xym0x Cayo Levantado 20.01.09, 22:38
            cala wyspa to jeden maly hotel GBP Cayo Levantado i nalezacy do niego teren -
            czesc publiczna, to tylko jedna plaza na wyspie
      • kasiuniasty Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 25.01.09, 14:38
        Ja lece do Puerto Plata?Co tam mozecie poradzic i doradzic jesli
        chodzi o wycieczki fakultatywne?
        • karolwa Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 20.02.09, 15:45
          kasiuniasty napisała:

          > Ja lece do Puerto Plata?Co tam mozecie poradzic i doradzic jesli
          > chodzi o wycieczki fakultatywne?


          Hej witaj, ja bzlem w okolicach Puerta Plata! Napisz na jak długo lecisz i co by cie interesowało! My bylismy z dziewczyna 2 tyg i prawie codziennie rezerwowaliśmy jakis fakultet! Pod koniec pobuty juz nie daliśmy rady tak nas wszytsko wyczerpało, ale było warto! Zaznaczam że mieliśmy dużo gotówki. Jesli masz jakieś pytania pisz na gg 2663389, wysle ci fotki napisze co i jak cenowo wychodzi i co naprawde warto zobaczyc, przezyc, pozdrawiam
    • pietnacha40 Re: Jakie Fakultety na Dominikanie? 24.11.08, 19:03
      Wybierz Punta Cana.O wycieczkach poczytasz tutaj
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33151&w=82062876 i na
      bezpośredniej stronie tej firmy.Nie musisz ich wybierać,choć
      osobiście polecam.Inne biura mają podobne programy i ceny.Zamiast
      Cataliny ,polecam Saonę - wykupisz ją w hotelu.Nie wiem co poradzić
      w temacie terminu.Byłam w czerwcu i było strasznie duszno,ale
      cieplejsza woda i trzy krótkie ulewy (z tego dwie wieczorem),w
      kwietniu tego roku woda była dużo chłodniejsza,ale mniejsza
      wilgotnośc,za to deszcze zepsuły nam kilka dni.Ale to podobno był
      wyjątkowy kwiecień.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka