xanux
11.05.06, 10:52
Mam pytanie,doktor podejrzewa u mnie endometriozę,jednak nie wiem czy poddać
się laparoskopii?
Czy ta choroba może dotyczyć kobiet z przodozgięciem macicy?u których cykle są
regularne,miesiączki krótkie3-4dni,raczej normalne krwawienie,ale za to bardzo
bolesne przez 2 dni? Poza tym bardzo silne uczucie pacia na kiszkę stolcową,a
w czasie cyklu bóle w prawej okolicy jajnika,który na usg jest piekny,bez cech
zapalenia.I wynik markera Ca125 jak najbardziej w normie?
Czy musi to być endometrioza?
Czy bóle miesiączkowe(a raczej katastrofalnie silne bóle nie do wytrzymania)
mogą się pojawiać jeśli nie ma się endomertriozy?
Ania