Dodaj do ulubionych

Pogram, czy nie pogram?

14.10.11, 16:39
Mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób, które z zamiłowania zainteresują się takim prywatnym pytaniem. Pogram, czy nie pogram?
Oto konfiguracja:
i5-2310
AsRock Fatal1ty P67 Performance
4GB@1333
ATI HD6850

Da radę na dzisiejsze czasy? (Wiedźmin 2, Skyrim, BF3 dla przykładu) ?
Obserwuj wątek
    • Gość: mufi Re: Pogram, czy nie pogram? IP: *.home.isko.net.pl 14.10.11, 17:04
      Na średnich detalach będzie śmigać :)
      • tiges_wiz Re: Pogram, czy nie pogram? 14.10.11, 19:18
        zalezy. ja na troche wolniejszej karcie graficznej (R4890) gram na wysokich w Wiedzmina (no na uzytkownika, bo nie lubie rozmycia i wszedzie wylaczam oraz bez ubersamplingum ktory morduje wiekszosc kart graficznych)
      • Gość: grenzoid Re: Pogram, czy nie pogram? IP: *.dynamic.chello.pl 15.10.11, 14:49
        No i styka :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka