IP: 10.96.1.* 04.09.02, 08:20
Czy po zainstalowaniu systemu jest jakas możliwość zmiany wielkości jednej z
partycji ?? Jeżeli tak to proszę powiedzcie jak ?

dziekuję za zainteresowanie
Obserwuj wątek
    • Gość:   Re: partycja IP: *.bresa.com.pl 04.09.02, 09:10
      Gość portalu: ania napisał(a):

      > Czy po zainstalowaniu systemu jest jakas możliwość zmiany wielkości jednej z
      > partycji ?? Jeżeli tak to proszę powiedzcie jak ?
      >
      > dziekuję za zainteresowanie

      np PartitionMagic firmy PowerQuest.
      • Gość: ANIA Re: partycja IP: 10.96.1.* 04.09.02, 10:09
        TO ZNACZY ?? :-))
    • Gość: Mariusz Re:mażna ale zasada defragmentuj dysk przed zawsze IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 04.09.02, 10:30
      www.ks-ekspert.pl/ jest moze jeszcze w empikach gazeta w której jest program
      partition magic 5
      Przy zmniejszaniu partycji zawsze trzeba przed tą operacją zdefragmentować dysk
      inaczej trzeba sie liczyc z mozliwościa uszkodzenia danych do zmniejszania
      rozmiaru partycji najlepszy jest program "partytion magic 7"
      Trzeba kliknąć na samej górze najlepiej i szukać ~Resajz/Size wpisać nowy
      rozmiar w pole lub suwakiem u góry jest suwak który mozna złapac kursorem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka