Gość: ania IP: 10.96.1.* 04.09.02, 08:20 Czy po zainstalowaniu systemu jest jakas możliwość zmiany wielkości jednej z partycji ?? Jeżeli tak to proszę powiedzcie jak ? dziekuję za zainteresowanie Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Re: partycja IP: *.bresa.com.pl 04.09.02, 09:10 Gość portalu: ania napisał(a): > Czy po zainstalowaniu systemu jest jakas możliwość zmiany wielkości jednej z > partycji ?? Jeżeli tak to proszę powiedzcie jak ? > > dziekuję za zainteresowanie np PartitionMagic firmy PowerQuest. Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re:mażna ale zasada defragmentuj dysk przed zawsze IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 04.09.02, 10:30 www.ks-ekspert.pl/ jest moze jeszcze w empikach gazeta w której jest program partition magic 5 Przy zmniejszaniu partycji zawsze trzeba przed tą operacją zdefragmentować dysk inaczej trzeba sie liczyc z mozliwościa uszkodzenia danych do zmniejszania rozmiaru partycji najlepszy jest program "partytion magic 7" Trzeba kliknąć na samej górze najlepiej i szukać ~Resajz/Size wpisać nowy rozmiar w pole lub suwakiem u góry jest suwak który mozna złapac kursorem Link Zgłoś