Dodaj do ulubionych

Dialog+Mandrake 9.0+Asmax 128 TA

IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.02.03, 18:42
mam mini sieć z dostępem do internetu przez ISDN w Dialou, system Mandrake
9.0 i modem wewnętrzny Asmax 128 TA.jak skonfigurować modem żeby łączył się
na 2 kanały a jak ktoś do mnie zadzwoni to żeby jeden z nich się odłanczał a
po rozmowie znowu załanczał. drugi problem to to, że Dialog rozłancza mnie co
10 godzin. jak zrobić żeby modem łaczył się z internetem automatycznie zaraz
po rozłączeniu.

zielgora@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka