Dodaj do ulubionych

do Spectora1

IP: *.trzciana.sdi.tpnet.pl 19.01.04, 09:26
Radzę się Jogera jak zerwac z atkinsem, ale widze ze Ty jestes rowniez
zorientowany w temacie.
Pomóz madrze mi sie z nim pozegnac, podjełam decyzje zwłaszcza ze waga juz
nie rusza a pokusy coraz trudniej zwalczac:)
Byłam na tej diecie 3 miesiace spadek wagi łacznie z wczesniejsza kopenhaga 9
kg.Zalezy mi zeby tak pozostało. Dwa razy zdażyło mi sie weglowe obrzarstwo
ktore skonczyło sie pierwszym razem na +2, drugim +3, po tygodniowej walce
waga wrociła do normy.
Joger radzi wekendowe doładowania ale jaki to ma sens zeby waga szła w gore a
potem tydzien meczarni zeby zeszło do normy??
Zastanawiałam sie nad ponownym przejsciem na kopenhage a dodatkowo
wspomaganie czyms co pewno nie jest zbyt zdrowe ale moze nie spowoduje
powrotu do mojego koszmarnego stanu sprzed diety :))
THERMO FAT BURNER
Producent: Trec Nutrition USA
Termin ważności do 29.04.2005 r.
Nowe, szczelnie zamknięte i nigdy nie otwierane opakowanie zawiera 90 tabletek
Skład w 1 tabletce (1050 mg):
Guarana - 275 mg (55 mg kofeiny - odpowiednik 1 filiżanki kawy)
Garcinia Cambogia - 250 mg (ekstrakt 50% HCA 125mg)
Green Tea - 150 mg (Camellia var. sinensis, 95% polifenoli 142,5mg)
Winian L-karnityny - 50 mg
Chrom - (Chromax® chromium picolinate) 70 mcg - 58%
Jod - 50 mcg - 33%
Produkt dopuszczony do sprzedaży na rynku polskim
Napisz co o tym sadzisz, z góry dziękuje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka