Gość: wkurzona
IP: *.ltk.com.pl
20.08.02, 20:53
aaaaaaaa pisze już po raz kolejny... czwart chyba o tym samym...
nie wiem czemu ale moje posty sa usuwane. o co chodzi????
jakie złamanie regulaminu??? jakie złamanie prawa???? (taki pojawia się napis)
pytałam tylko jak potraktowac musli i płatki owsiane - czy jako zboża czy
jako osobną grupe węglowodanową. myslę sobie, że jesli jako zboża to można je
jesc tylko z zielonymi warzywami (a to troche dziwne). mleko odpada - zasada
niełaczenia białka i wegli... ale soki - to by było zjadliwe.
pozdrowienia.
i oby ten list nie został usuniety!
wkurzona magdalena26