Dodaj do ulubionych

pytanie odnosnie diety niełączenia

IP: *.ltk.com.pl 20.08.02, 20:53
aaaaaaaa pisze już po raz kolejny... czwart chyba o tym samym...
nie wiem czemu ale moje posty sa usuwane. o co chodzi????
jakie złamanie regulaminu??? jakie złamanie prawa???? (taki pojawia się napis)
pytałam tylko jak potraktowac musli i płatki owsiane - czy jako zboża czy
jako osobną grupe węglowodanową. myslę sobie, że jesli jako zboża to można je
jesc tylko z zielonymi warzywami (a to troche dziwne). mleko odpada - zasada
niełaczenia białka i wegli... ale soki - to by było zjadliwe.
pozdrowienia.

i oby ten list nie został usuniety!
wkurzona magdalena26
Obserwuj wątek
    • magdalena26 terrorystka 20.08.02, 20:58
      heheheh, listy sie zaczęły pojawiać, ale ze mnie terrorystka (wysłałam
      zazalenie do gazety).
      przepraszam, że musicie teraz czytac 5 razy o tym samym.
    • magdalena26 do poczytania o odchudzaniu 20.08.02, 22:07
      www.odchudzanie.org.pl/odchudzanie/Default1.asp
      o odchudzaniu, żeby nikt nie powiedział że moja aktywnośc na tym forum
      ogranicza sie do powielania jednego listu ;D pozdrowienia dla wszystkich na
      diecie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka