pan_slon
23.08.06, 11:18
Pytanie: co pijecie albo spozywacie przed cwiczeniami (wytrzymalosciowymi, nie
silowymi)? Generalnie zawsze cwiczylem popoludniami i wiedzialem, ze
potrzebuje 2 godziny "nic nie jedzenia" przed bieganiem. Teraz musze cwiczyc
rano i doswiadczam brak energii po 20 minutach :(.
Z gory dziekuje!
--
Pan Slon
Blog: o zyciu, tyciu i bieganiu