Dodaj do ulubionych

Do cwiczacych rano

23.08.06, 11:18

Pytanie: co pijecie albo spozywacie przed cwiczeniami (wytrzymalosciowymi, nie
silowymi)? Generalnie zawsze cwiczylem popoludniami i wiedzialem, ze
potrzebuje 2 godziny "nic nie jedzenia" przed bieganiem. Teraz musze cwiczyc
rano i doswiadczam brak energii po 20 minutach :(.

Z gory dziekuje!

--
Pan Slon
Blog: o zyciu, tyciu i bieganiu

Obserwuj wątek
    • nchyb Re: Do cwiczacych rano 23.08.06, 11:39
      rano przed ćwiczeniami zazwyczaj nie jem. Kawy nie piję wcale, więc też nie.
      Piję za to rano wapno musujace lub magnez, a potem zieloną herbatę i potem
      ćwiczę...
    • nanai11 Re: Do cwiczacych rano 23.08.06, 12:07
      Mam teraz obóż stacjonarny z tancerzami i cwicze od 8 z nimi. Nic nie jem przed
      wyjsciem bo brak czasu...
    • jogger Re: Do cwiczacych rano 23.08.06, 16:56
      > Teraz musze cwiczyc
      > rano i doswiadczam brak energii po 20 minutach :(.
      Bo ćwiczysz za ostro i kończy ci się glikogen. Ćwicząc aerobowo po 20min jest
      już wystarczająco duża podaż wolnych kwasów tłuszczowych uwolnionych z komórek
      tucznych.
      • bszalacha Re: Do cwiczacych rano 03.09.06, 22:24
        a czy ktos z Was jest z rzeszowa?Tak chciałabym przyłączyć się do takich
        osób,np.w bieganiu.Jestem tzw.deniorką ale naprawdę mi zależy/i żeby nikt się
        nie smiał/
    • bbiedrooneczkaa Re: Do cwiczacych rano 04.09.06, 07:42
      Ja także nic nie piję... wstaję rano, ubieram się i jedziemy... ale tak jak
      ktoś już napisał nie dłużej niż 20-30minut, potem rozciąganie robię i dopiero
      śniadanie. Jeśli pijesz kawę to przed treningiem możesz sobie na nią pozwolić -
      powinna dodać trochę energii... a co ćwiczycie, z ciekawości :) ?
      • nastkaa77 Re: Do cwiczacych rano 16.09.06, 21:13
        ja pije zielona herbata i jede biegac. tak z 20-30 min + cwiczenia rozciaganiace
        przed i po
    • cioccolato_bianco Re: Do cwiczacych rano 17.09.06, 08:58
      kawa + jogurt naturalny z lyzka platkow (zwykle jakichs otrebow lub owsianych)
      lub dwie kromki pieczywa chrupkiego z bialym serem. albo nic..
      • andzia84 Re: Do cwiczacych rano 19.09.06, 16:07
        woda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka