Gość: sfrustrowana
IP: 64.113.242.*
26.06.08, 20:05
w jakim czasie mozna sie spodziewac rezultatow przyspieszenia
metabolizmu????
enodkrynolog wlasnie przepisal mi nowe, silniejsze lekarstwo na
niedoczynnosc tarczycy, spec od zywienia podpowiedzial ile i co
jesc...
cwicze co najmniej 4 razy w tyg.(2 razy/tydz. pod okiem trenera -
cwiczenia na rozbudowanie miesni, 2 razy cardio, mam 40 lat i ok.
3kg nadwagi, ktorej w zaden sposb nie moge sie pozbyc...od okolo 5
miesiecy...niezaleznie od tego jak aktywna fizycznie jestem, nie
trace w ogole nic, ani grama:(