Dodaj do ulubionych

Shape z płytą

IP: *.is.net.pl 24.06.09, 15:31
Widziałam dziś Shape a z płyta ćwiczenia kardio i siłowe. Ma ktoś? Fajne? I
jeszcze mnie nurtuje czy trzeba mieć jakiś sprzęt czy zwykłe ciężarki wystarczą.
Obserwuj wątek
    • Gość: kama Re: Shape z płytą IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.09, 16:51
      Ja kupiłam ten numer i muszę przyznać, że jest świetny. Treningi są bardzo
      intensywne. Oprócz ciężarków mam też taśmę elastyczną, która jest naprawdę fajną
      sprawą - polecam (przydaje się).
      Powodzenia!
    • Gość: KK Re: Shape z płytą IP: *.is.net.pl 27.06.09, 20:10
      Zakupiłam, jestem po pierwszym treningu rzeźbiącym - daje w kość - polecam :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka