Gość: KK IP: *.is.net.pl 24.06.09, 15:31 Widziałam dziś Shape a z płyta ćwiczenia kardio i siłowe. Ma ktoś? Fajne? I jeszcze mnie nurtuje czy trzeba mieć jakiś sprzęt czy zwykłe ciężarki wystarczą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kama Re: Shape z płytą IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.09, 16:51 Ja kupiłam ten numer i muszę przyznać, że jest świetny. Treningi są bardzo intensywne. Oprócz ciężarków mam też taśmę elastyczną, która jest naprawdę fajną sprawą - polecam (przydaje się). Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KK Re: Shape z płytą IP: *.is.net.pl 27.06.09, 20:10 Zakupiłam, jestem po pierwszym treningu rzeźbiącym - daje w kość - polecam :))) Odpowiedz Link Zgłoś