Dodaj do ulubionych

Richus a Dzym

08.09.06, 20:23
www.raslaska.aremedia.net/index.php?option=com_content&task=view&id=11&Itemid=7
Obserwuj wątek
    • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:24
      mysla ze przidauo by sie puscic odniego spiywanie po slonksu. Ino wyboczcie mu
      te piosynki o powstancach, mie sie zdo ze to bouo frycowe - abo?
      • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:36
        schlesien.nwgw.de/n/DZEM/01.%20koszmarna%20noc.mp3
    • rita100 Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:28
      Laband - to sie cieszysz :)
      To bardzo ładne ze strony RAŚ.
      Czy bedzie przy tym promocja Sląska ?
      • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:30
        mysla ze to je juz samo w sobie promocjom w jakis sposob. Abo?
        • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:36
          schlesien.nwgw.de/n/DZEM/01.%20koszmarna%20noc.mp3
          • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:37
            schlesien.nwgw.de/n/DZEM/02.%20harlej%20moj.mp3
            • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:41
              prowda ze piykne konski:)
            • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:41
              schlesien.nwgw.de/n/DZEM/03.%20wokol%20sami%20lunatycy.mp3
              • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:41
                schlesien.nwgw.de/n/DZEM/04.%20wehikul%20czasu.mp3
                • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:52
                  schlesien.nwgw.de/n/DZEM/05.%20autsajder.mp3
                  • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:53
                    a sciongoues juz tyn film?

                    • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:57
                      schlesien.nwgw.de/n/DZEM/06.%20czarny%20chleb.mp3
                      • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:03
                        schlesien.nwgw.de/n/DZEM/07.%20czerwony%20jak%20cegla.mp3
    • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:07
      sam se poradzicie i pora teledyskow sciongnonc:

      fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=7
      • hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:20
        schlesien.nwgw.de/n/DZEM/08.%20whisky.mp3
        • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:50
          www.czat.dzem.netlook.pl/filmy/kim_jestem_wojciechow2004.avi
          • rita100 Re: Richus a Dzym 08.09.06, 23:43
            Ale kolekcja, mozna nasłuchac się do woli
    • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 09.09.06, 20:38
      GIZD


      Kajś ty dziołcho łoczy miała, co ten gizd takiego mioł
      Żeś akurat go wybrała - co ci doł, co ci doł
      Byli inksi chopcy przeca, każden pod twym domem stoł
      Tyn sie wcale nie zalecoł, co ci doł, co ci doł
      Na galotach same łaty, w kabzie pusto - tak czy ni
      Mały, chudy, kosprowaty - ślipia złe, o...złe
      Nic w garażu, nic w PeKaO, kawał gizda - kożdy wi
      Czymu jimu sie udało, a mnie ni, a mnie ni
      Kajś ty dziołcho łoczy miała, co ten pieron w sobie mioł
      Po coś tego gizda brała, powiedz szczyrze - co ci doł
      Wzion cie tak jak małe piwo, jeszcze sie po wszystkim śmioł
      Przeca widzo żeś nieszczęśliwo - co ci doł, co ci doł
      Strzel tym gizdem, strzel chacharym - to nie życie - co z nim mosz
      Nigdy z wos nie bydzie pary, dyć go znosz, dyć go znosz
      Byda czekoł przyda przyciż, dej mi ino jakiś znak
      Żebych mioł nadzieja chociaż - no to jak, no jak
      Co cie dziołcho trzyma przy nim, byda czekoł - napisz list
      Abo zadzwoń - nic nie zmienisz - bo to gizd, pieroński gizd
      Kajś ty dziołcho łoczy miała.... po coś tego gizda brała
      Kajś ty dziołcho łoczy miała, dyć to prawda, a nie pic
      Po coś tego gizda brała - nie rozumia z tego nic
      Nie rozumia, nie rozumia, nie rozumia z tego nic
      • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 09.09.06, 21:16
        wesola.com/~krzyzak/mp3/gizd.mp3
    • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 10.09.06, 17:50
      video.google.it/videoplay?docid=-6565480174058762126&q=dzem
      • rita100 Re: Richus a Dzym 10.09.06, 20:47
        Ja cie, ile tego mamy - w czym wybierać i co przebierać ? :)
        • rita100 Re: Richus a Dzym 16.09.06, 19:49
          Dziś jest Dzień Bluesa
          a jutro koncert w Chorzowie
          • szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 16.09.06, 20:06
            no to nic ino cza nom sam kogos ze Chorzowa chycic!
            • szwager_z_laband ps 16.09.06, 20:06
              moje znajome ze chorzowa czytajom od niydowno te forum, ale nic nichcom
              szkryflac:))
              • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 20:15
                szwager_z_laband napisał:

                > moje znajome ze chorzowa czytajom od niydowno te forum, ale nic ichncom
                > szkryflac:))

                Jak niy chcoom szkryflac´ to niych szkryklajoom!
                • szwager_z_laband Re: ps 16.09.06, 20:19
                  chyba sie ganbiom:)
                  • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 20:40
                    schlesien.nwgw.de/n/blus/Swingulec.mp3
                    • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 20:52
                      schlesien.nwgw.de/n/blus/Ty_kroilas_nam_chleb.mp3
                      • szwager_z_laband Re: ps 16.09.06, 20:58
                        dobre:)
                        • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:00
                          schlesien.nwgw.de/n/blus/Wczoraj_bylem_w_kinie.mp3
                          • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:02
                            schlesien.nwgw.de/n/blus/dlaokularnika.mp3
                            • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:10
                              schlesien.nwgw.de/n/blus/dlasiwickiego.mp3
                            • szwager_z_laband Re: ps 16.09.06, 21:11
                              jak suchom Kyksa to sie czuja jak za bajtla we Chorzowie:)

                              nojfajniejsze je chyba "Slonsku moj"
                              • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:25
                                schlesien.nwgw.de/n/blus/drzewo.mp3
                                • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:29
                                  schlesien.nwgw.de/n/blus/lagewniki_blus.mp3
                                  • szwager_z_laband Re: ps 16.09.06, 21:31
                                    i ty tysz w doma siedz bo zgorszysz sie:)
                                    • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:36
                                      schlesien.nwgw.de/n/blus/opaluszku.mp3
                                      • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:37
                                        schlesien.nwgw.de/n/blus/osmierci.mp3
                                        • hanys_hans Re: ps 16.09.06, 21:38
                                          schlesien.nwgw.de/n/blus/puyn_moj_bluesie_puyn.mp3
                                          • rita100 Re: ps 16.09.06, 23:59
                                            No i koncert już mamy. A może gdzieś na żywo bedzie w internecie , tak jak były
                                            kabarety, jakias interenetowa audycja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka