szwager_z_laband 08.09.06, 20:23 www.raslaska.aremedia.net/index.php?option=com_content&task=view&id=11&Itemid=7 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:24 mysla ze przidauo by sie puscic odniego spiywanie po slonksu. Ino wyboczcie mu te piosynki o powstancach, mie sie zdo ze to bouo frycowe - abo? Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:36 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/01.%20koszmarna%20noc.mp3 Odpowiedz Link
rita100 Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:28 Laband - to sie cieszysz :) To bardzo ładne ze strony RAŚ. Czy bedzie przy tym promocja Sląska ? Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:30 mysla ze to je juz samo w sobie promocjom w jakis sposob. Abo? Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:36 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/01.%20koszmarna%20noc.mp3 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:37 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/02.%20harlej%20moj.mp3 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:41 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/03.%20wokol%20sami%20lunatycy.mp3 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:41 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/04.%20wehikul%20czasu.mp3 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:52 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/05.%20autsajder.mp3 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 20:57 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/06.%20czarny%20chleb.mp3 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:03 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/07.%20czerwony%20jak%20cegla.mp3 Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:07 sam se poradzicie i pora teledyskow sciongnonc: fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=7 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:20 schlesien.nwgw.de/n/DZEM/08.%20whisky.mp3 Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 08.09.06, 21:50 www.czat.dzem.netlook.pl/filmy/kim_jestem_wojciechow2004.avi Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 09.09.06, 20:38 GIZD Kajś ty dziołcho łoczy miała, co ten gizd takiego mioł Żeś akurat go wybrała - co ci doł, co ci doł Byli inksi chopcy przeca, każden pod twym domem stoł Tyn sie wcale nie zalecoł, co ci doł, co ci doł Na galotach same łaty, w kabzie pusto - tak czy ni Mały, chudy, kosprowaty - ślipia złe, o...złe Nic w garażu, nic w PeKaO, kawał gizda - kożdy wi Czymu jimu sie udało, a mnie ni, a mnie ni Kajś ty dziołcho łoczy miała, co ten pieron w sobie mioł Po coś tego gizda brała, powiedz szczyrze - co ci doł Wzion cie tak jak małe piwo, jeszcze sie po wszystkim śmioł Przeca widzo żeś nieszczęśliwo - co ci doł, co ci doł Strzel tym gizdem, strzel chacharym - to nie życie - co z nim mosz Nigdy z wos nie bydzie pary, dyć go znosz, dyć go znosz Byda czekoł przyda przyciż, dej mi ino jakiś znak Żebych mioł nadzieja chociaż - no to jak, no jak Co cie dziołcho trzyma przy nim, byda czekoł - napisz list Abo zadzwoń - nic nie zmienisz - bo to gizd, pieroński gizd Kajś ty dziołcho łoczy miała.... po coś tego gizda brała Kajś ty dziołcho łoczy miała, dyć to prawda, a nie pic Po coś tego gizda brała - nie rozumia z tego nic Nie rozumia, nie rozumia, nie rozumia z tego nic Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 10.09.06, 17:50 video.google.it/videoplay?docid=-6565480174058762126&q=dzem Odpowiedz Link
rita100 Re: Richus a Dzym 10.09.06, 20:47 Ja cie, ile tego mamy - w czym wybierać i co przebierać ? :) Odpowiedz Link
rita100 Re: Richus a Dzym 16.09.06, 19:49 Dziś jest Dzień Bluesa a jutro koncert w Chorzowie Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Richus a Dzym 16.09.06, 20:06 no to nic ino cza nom sam kogos ze Chorzowa chycic! Odpowiedz Link
szwager_z_laband ps 16.09.06, 20:06 moje znajome ze chorzowa czytajom od niydowno te forum, ale nic nichcom szkryflac:)) Odpowiedz Link
hanys_hans Re: ps 16.09.06, 20:15 szwager_z_laband napisał: > moje znajome ze chorzowa czytajom od niydowno te forum, ale nic ichncom > szkryflac:)) Jak niy chcoom szkryflac´ to niych szkryklajoom! Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: ps 16.09.06, 21:11 jak suchom Kyksa to sie czuja jak za bajtla we Chorzowie:) nojfajniejsze je chyba "Slonsku moj" Odpowiedz Link
rita100 Re: ps 16.09.06, 23:59 No i koncert już mamy. A może gdzieś na żywo bedzie w internecie , tak jak były kabarety, jakias interenetowa audycja. Odpowiedz Link