Dodaj do ulubionych

U-Boot:A-320

16.01.09, 15:33
kupa szczynscia mieli
www.n24.de/news/newsitem_4463146.html
Obserwuj wątek
    • dede99 Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:04
      gryfny napisał:

      > kupa szczynscia mieli

      --i dobrygo Pilota
      • szwager_z_laband Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:06
        i puytko bouo ...
        • gryfny Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:11
          szwager_z_laband napisał:

          > i puytko bouo ...
          bulknou sie dyc ,a peryskopa nie mo
          • szwager_z_laband Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:13
            je kajs nagrane jak "londowou"?
            • gryfny Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:15
              jusz bys x-razy widziou,jak by klipsli,mono sie jeszcze jakis film
              amatorski znojdzie
              • ballest Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:22
                Boeing by se rozleciou, dobrze, ze to bou nasz Airbus-320
                • gryfny Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:29
                  tukej pilot bou wazniejszy niz marka.
                  • gryfny Re: a pro po 16.01.09, 20:36
                    tego nowego Boeniga 787 jak nie ma tak nie ma
                    hiram7.files.wordpress.com/2007/07/787.jpg
                  • socer-schlesier Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:36
                    Dobrze ze to bylo na rzece,gorzej by bylo na morzu.
                    • socer-schlesier Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:45
                      wiadomosci.onet.pl/1898926,441,item.html
                      • gryfny Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 21:08
                        dobrz ze nie kaczki,zas by bouo kupa smiechu
                        • socer-schlesier Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 21:13
                          gryfny napisał:

                          > dobrz ze nie kaczki,zas by bouo kupa smiechu

                          A moze kaczki tam te gesi wyslaly?
                          • olandi1 Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 21:16
                            A jo takim lotom na trasie Dortmund - Katowice.
                            Ale cza prziznać, co tyn pilot majstersztyk wywinou. podziwiom go.
            • gryfny Re: U-Boot:A-320 17.01.09, 15:15
              szwager_z_laband napisał:

              > je kajs nagrane jak "londowou"?
              widac,tyla co nic
              wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88761,6171495,Airbus_laduje_na_rzece_Hudson.html
              • szwager_z_laband Re: U-Boot:A-320 17.01.09, 16:16
                no faktycznie tela co nic, ale mozno jeszcze cos bydzie
                • gryfny Re: U-Boot:A-320 17.01.09, 16:24
                  decko lepi, ale film tyn som

                  www.tvn24.pl/-1,1581927,0,1,tak-ladowal-airbus,wiadomosc.html
    • gryfny Re: U-Boot:A-320 18.01.09, 18:12
      to tyn,57 letni bohater Ameryki
      www.time.com/time/nation/article/0,8599,1872247,00.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka