gryfny 16.01.09, 15:33 kupa szczynscia mieli www.n24.de/news/newsitem_4463146.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dede99 Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:04 gryfny napisał: > kupa szczynscia mieli --i dobrygo Pilota Odpowiedz Link
gryfny Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:11 szwager_z_laband napisał: > i puytko bouo ... bulknou sie dyc ,a peryskopa nie mo Odpowiedz Link
gryfny Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 19:15 jusz bys x-razy widziou,jak by klipsli,mono sie jeszcze jakis film amatorski znojdzie Odpowiedz Link
ballest Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:22 Boeing by se rozleciou, dobrze, ze to bou nasz Airbus-320 Odpowiedz Link
gryfny Re: a pro po 16.01.09, 20:36 tego nowego Boeniga 787 jak nie ma tak nie ma hiram7.files.wordpress.com/2007/07/787.jpg Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:36 Dobrze ze to bylo na rzece,gorzej by bylo na morzu. Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 20:45 wiadomosci.onet.pl/1898926,441,item.html Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 21:13 gryfny napisał: > dobrz ze nie kaczki,zas by bouo kupa smiechu A moze kaczki tam te gesi wyslaly? Odpowiedz Link
olandi1 Re: U-Boot:A-320 16.01.09, 21:16 A jo takim lotom na trasie Dortmund - Katowice. Ale cza prziznać, co tyn pilot majstersztyk wywinou. podziwiom go. Odpowiedz Link
gryfny Re: U-Boot:A-320 17.01.09, 15:15 szwager_z_laband napisał: > je kajs nagrane jak "londowou"? widac,tyla co nic wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88761,6171495,Airbus_laduje_na_rzece_Hudson.html Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: U-Boot:A-320 17.01.09, 16:16 no faktycznie tela co nic, ale mozno jeszcze cos bydzie Odpowiedz Link
gryfny Re: U-Boot:A-320 17.01.09, 16:24 decko lepi, ale film tyn som www.tvn24.pl/-1,1581927,0,1,tak-ladowal-airbus,wiadomosc.html Odpowiedz Link
gryfny Re: U-Boot:A-320 18.01.09, 18:12 to tyn,57 letni bohater Ameryki www.time.com/time/nation/article/0,8599,1872247,00.html Odpowiedz Link