Gość: kaśka IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 08.09.04, 20:13 MAM DZISIJA BARDZO DOBRY HUMOREK I CHCIŁAM TEJ OSOBIE CO TERAZ TO CZYTA ŻYCZYĆ MIŁEJ NOCKI :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mandaryn_ka Re: miłe słówko 08.09.04, 20:24 Dziękuję Kasiu :-) Właśnie Cię przeczytałam i odwdzięczam się tym samym, życząc Ci ślicznych i kolorowych snów. Dobranoc...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: miłe słówko IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.09.04, 00:04 Dzięki! :-) Tobie też kolorowych jarmarków! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś