Dodaj do ulubionych

miłe słówko

IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 08.09.04, 20:13
MAM DZISIJA BARDZO DOBRY HUMOREK I CHCIŁAM TEJ OSOBIE CO TERAZ TO CZYTA
ŻYCZYĆ MIŁEJ NOCKI :)
Obserwuj wątek
    • mandaryn_ka Re: miłe słówko 08.09.04, 20:24
      Dziękuję Kasiu :-)

      Właśnie Cię przeczytałam i odwdzięczam się tym samym, życząc Ci ślicznych i
      kolorowych snów. Dobranoc...:-)
    • Gość: piecyk gazowy Re: miłe słówko IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 11.09.04, 00:04
      Dzięki! :-) Tobie też kolorowych jarmarków! ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka