Dodaj do ulubionych

Trzeba mieć...

30.11.05, 21:31
... dziewczęcą ufnośc w sobie, aby otworzyć się na nową miłość..."

- to tak a propos Andrzejek;-)))
Obserwuj wątek
    • caruzzo Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:35
      szukajcie ..a znajdziecie......tez tak
      powiedziano.....;)))
      pozdrawiam Panią..;)
      • duszka2 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:40
        No tak ale szukac nie wystarczy...
        Bez otwartości nie znajdujemy;-))
        Pozdrawiam Waćpana;-)
        • trzpiot_1 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:43
          A ja pozdrawiam o Panią i Pana, o! :))
          Co do otwartości - jest dobra w przypadku nowości oraz ryb bez ości, tzn. bez
          kłującej zaszłości albo przeszłośći.
          • duszka2 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:47
            A witamy, dowcipasy trzpiotasa;-)))
            Otwarta lodówka tez jest bardziej dostepna niż zamknieta...np dla kota;-)
            • trzpiot_1 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:59
              Zależy, po której stronie zamkniętych drzwi lodówki siedzi kot ;))
              Siedzenie po niewłaściwej stronie zdecydowanie nie wróży mu nic dobrego (to tez
              tak przy okazji Andrzejek), chyba, że ktoś mu w porę otwirzy ;)
              • white.falcon Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 22:02
                Kot z reguły nie reaguje na wołanie, chyba, że ktoś woła go, otwierając
                drzwiczki lodówki. Wtedy zareaguje na dowolne imię. ;-)
                • trzpiot_1 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 22:16
                  Bardzo przemyślne są te koty, i nie pozwalają sobie w kaszę dmuchać - po prostu
                  takie małe szatanki to są :)
                  No i jest też specjalna wróżba z kotem :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka