duszka2 30.11.05, 21:31 ... dziewczęcą ufnośc w sobie, aby otworzyć się na nową miłość..." - to tak a propos Andrzejek;-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caruzzo Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:35 szukajcie ..a znajdziecie......tez tak powiedziano.....;))) pozdrawiam Panią..;) Odpowiedz Link Zgłoś
duszka2 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:40 No tak ale szukac nie wystarczy... Bez otwartości nie znajdujemy;-)) Pozdrawiam Waćpana;-) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:43 A ja pozdrawiam o Panią i Pana, o! :)) Co do otwartości - jest dobra w przypadku nowości oraz ryb bez ości, tzn. bez kłującej zaszłości albo przeszłośći. Odpowiedz Link Zgłoś
duszka2 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:47 A witamy, dowcipasy trzpiotasa;-))) Otwarta lodówka tez jest bardziej dostepna niż zamknieta...np dla kota;-) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 21:59 Zależy, po której stronie zamkniętych drzwi lodówki siedzi kot ;)) Siedzenie po niewłaściwej stronie zdecydowanie nie wróży mu nic dobrego (to tez tak przy okazji Andrzejek), chyba, że ktoś mu w porę otwirzy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 22:02 Kot z reguły nie reaguje na wołanie, chyba, że ktoś woła go, otwierając drzwiczki lodówki. Wtedy zareaguje na dowolne imię. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Trzeba mieć... 30.11.05, 22:16 Bardzo przemyślne są te koty, i nie pozwalają sobie w kaszę dmuchać - po prostu takie małe szatanki to są :) No i jest też specjalna wróżba z kotem :) Odpowiedz Link Zgłoś