Dodaj do ulubionych

Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja

17.01.03, 09:07
Czasem można odnieść wrażenie, że najmądrzejszą
istotą na tym świecie jest osoba używająca ksywy
MESSJA.
Obserwuj wątek
    • Gość: Belbo Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja IP: 195.116.222.* 17.01.03, 10:38
      Wsytdz sie..
      nie wiesz ze wrazenia czesto sa mylace?


      • apf Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja 17.01.03, 10:40
        wstyd? nie znam takiego uczucia:)
        • zona_apf-a Re: Oj ty moj pierniku! 17.01.03, 10:57
          Lubie cie za te przeblyski inteligencji;)
      • messja tak sobie myslcie.... 17.01.03, 18:41
        Gość portalu: Belbo napisał(a):

        > Wsytdz sie..
        > nie wiesz ze wrazenia czesto sa mylace?
        >
        >

        macie racje chlopaki. strasznie mi dopiekliscie i zrobilo mi sie bardzo
        przykro:)
        a teraz pokazcie jacy jestescie madrzy i zacznijcie ignorowac moje niemadre
        wypowidzi:)
        • Gość: Belbo Re: tak sobie myslcie.... IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 10:22
          Wiesz apf ma racje.. zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy zjadła..
          Najpierw zrozum potem komentuj!
          A teraz ignoruj moje głupie odpowiedzi:)
          • messja odpowiedz 18.01.03, 12:59
            Gość portalu: Belbo napisał(a):

            > Wiesz apf ma racje.. zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy zjadła..
            > Najpierw zrozum potem komentuj!
            >

            przeciez juz przyznalam ci racje, a ty wciaz niezadowolony:) widze, ze nie
            chodzi o to by mnie przekonac, ze nie zjadlam wszystkich rozumow, ale by ci
            pomoc wyrzucic z ciebie frustracje. (widzialam tez na innym watku,ze szukales
            okazji do sprzeczki)
            wiem, ze trudno ci to zrozumiec, ale naprawde nie chce mi sie z toba klocic...
            nie ma o co.
            p.s.
            twoja odpowiedz faktycznie nie byla zbyt madra:)

            messja
            • Gość: Belbo Re: odpowiedz IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 16:27
              Zaczepki to ja szukam zawsze.. lubie dyskusje.. a czy madre czy nie to juz inna
              sprawa ( kwestja nastroju)
              Ja w kazdym razie zycze ci dobrze!
    • Gość: czort Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja IP: 213.17.168.* 17.01.03, 11:50
      jejku!!!! toz ja jezdem najmadrzejsza na swiecie!!!! i proszem nie obrazac
      mnie podejrzewaniem o madrosc jakiegos innego tluka!!!!
      • zz_z Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja 17.01.03, 18:56
        Gość portalu: czort napisał(a):

        > jejku!!!! toz ja jezdem najmadrzejsza na swiecie!!!!

        Już zapomniałaś? Dla przypomnienia:
        www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=299&w=3268667&a=3279240

    • _messja Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja 17.01.03, 21:12
      apf, dlaczego piszesz "odnieść wrażenie"? przecież wszyscy wiedzą, że jestem
      najmądrzejsza i mam nieskończony monopol na mądrość.
      Dlatego Was zawsze pouczam, nauczam i łajam.

      --
      messja

      apf napisał:

      > Czasem można odnieść wrażenie, że najmądrzejszą
      > istotą na tym świecie jest osoba używająca ksywy
      > MESSJA.
      >
      >
    • j#m Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 01:44
      ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-(
      • Gość: Belbo Re: Ech, chłopaki....... IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 10:23
        To złudzenie.. :)
      • messja Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 13:01
        policjantka janka znowu na tropie "pokrzywdzonych" i "obrazonych" przez messje.
        jestescie teraz bezpieczni - naga piersia was zasloni:)

        > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-(
        • apf Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 13:07
          To takie przełamywanie lodów.

          Niniejszy wątek pokazuje dobitnie, że z tobą Messja można normalnie rozmawiać,
          nie wściekać się i nie używać słów powszechnie uznanych za wulgarne.

          Przy okazji poprawić trochę twój "image".
          • messja niesmialo prosze 18.01.03, 13:17
            apf napisał:

            > To takie przełamywanie lodów.
            >
            > Niniejszy wątek pokazuje dobitnie, że z tobą Messja można normalnie
            rozmawiać,
            > nie wściekać się i nie używać słów powszechnie uznanych za wulgarne.
            >
            > Przy okazji poprawić trochę twój "image".


            prawda apf, to wszystko dla mojego dobra przeciez. a ja taka niewdzieczna
            jestem.
            przepraszam cie apf i dziekuje, za to iz tak dbasz o moj "image".

            p.s.
            czy sadzisz, ze byloby niegrzeczne poprosic cie bys zatroszczyl sie jednak o
            swoj, a moj mnie zostawil. mam nadzieje, ze cie nie urazilam:)
            messja
            • apf Re: niesmialo prosze 18.01.03, 13:20
              no dobrze.

              Sądzę jednak, że wolno mi mówić pozytywnie o tobie i do ciebie?
              • messja o tym co i tak wiesz 18.01.03, 13:32
                apf napisał:

                > no dobrze.

                o, jak milo, ale uciesze sie kiedy uwierze:)
                >
                > Sądzę jednak, że wolno mi mówić pozytywnie o tobie i do ciebie?

                oboje wiemy, ze wolno ci powiedziec prawie wszystko na tym forum i czerpiesz z
                tej wolnosci garsciami. nie ma to nic wspolnego z tym, co ja chcialabym czy nie
                chciala czytac. a moja opinie na temat prowokacyjnych watkow i wypowiedzi chyba
                juz znasz - pisalam ci na priv.

                poza tym ani moja, ani twoja uroda nie ma tutaj zadnego znaczenia:)
        • j#m Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 17:57
          Nie pisałam tego w tym kontekście...;-)

          Ale chyba rzeczywiście masz rację, wolę ludzi, jak mówisz, "bronić" niż
          sprawiać, żeby czuli się atakowani czy obrażani. Przynajmniej staram się, żeby
          tak nie było.

          Tak na marginesie: bardzo fajne określenie myszki; a co zrobić jeśli myszka ma
          dwa kółeczka? Jedno do przewijania w pionie a drugie w poziomie...
          • messja ech lazik:) 18.01.03, 23:40
            j#m napisała:

            > Nie pisałam tego w tym kontekście...;-)
            >
            > Ale chyba rzeczywiście masz rację, wolę ludzi, jak mówisz, "bronić" niż
            > sprawiać, żeby czuli się atakowani czy obrażani. Przynajmniej staram się,
            żeby
            > tak nie było.
            >

            jednak mialam nosa, wiedzialam, ze bedziesz za mna lazic i weszyc kazdej
            okazji, by probowac zalatwic jakies swoje do mnie zale. no i prosze znowu
            jestes, choc zapowiadalas, ze mialo byc "do messji po raz ostani".
            ciekawe kiedy ci sie znudzi:)
            i cieszy mnie, ze napisalas "obrona" bo dotychczas posunelas sie tylko do tego,
            bym ja poczula sie przez ciebie atakowana i obrazana.
            przynajmniej raz szczerze cos ci sie udalo napisac:)

            messja
            • j#m Re: ech lazik:) 19.01.03, 01:59
              Chciałam coś sprawdzić :-))))
            • _messja Re: ech lazik:) 19.01.03, 18:12
              a co ty kurwa wiesz o szczerosci?


              messja napisała:


              > przynajmniej raz szczerze cos ci sie udalo napisac:)
              >
              > messja
      • _messja Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 15:56
        to źle myślałaś i nic ci do tego


        j#m napisała:

        > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-(
        • apf Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 19:29
          _messja napisała:

          > to źle myślałaś i nic ci do tego
          >
          >
          > j#m napisała:
          >
          > > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-(

          a co ma wisieć, nie utonie:)
          • messjanek Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 20:48
            apf napisał:

            > _messja napisała:
            >
            > > to źle myślałaś i nic ci do tego
            > >
            > >
            > > j#m napisała:
            > >
            > > > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-(
            >
            > a co ma wisieć, nie utonie:)

            uwielbiam palenie rzekomych czarownic i tępienie wilkołaków.
            • box32 Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 23:52
              cudze chwalicie,
              swego nie znacie,
              godności garstkę
              więc zachowajcie

              (a może pokochajcie?);)))
          • j#m Re: Ech, chłopaki....... 19.01.03, 01:57
            apf napisał:

            > a co ma wisieć, nie utonie:)
            ....powiedział robaczek na haczyku ;-))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka