apf 17.01.03, 09:07 Czasem można odnieść wrażenie, że najmądrzejszą istotą na tym świecie jest osoba używająca ksywy MESSJA. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Belbo Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja IP: 195.116.222.* 17.01.03, 10:38 Wsytdz sie.. nie wiesz ze wrazenia czesto sa mylace? Odpowiedz Link Zgłoś
apf Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja 17.01.03, 10:40 wstyd? nie znam takiego uczucia:) Odpowiedz Link Zgłoś
zona_apf-a Re: Oj ty moj pierniku! 17.01.03, 10:57 Lubie cie za te przeblyski inteligencji;) Odpowiedz Link Zgłoś
messja tak sobie myslcie.... 17.01.03, 18:41 Gość portalu: Belbo napisał(a): > Wsytdz sie.. > nie wiesz ze wrazenia czesto sa mylace? > > macie racje chlopaki. strasznie mi dopiekliscie i zrobilo mi sie bardzo przykro:) a teraz pokazcie jacy jestescie madrzy i zacznijcie ignorowac moje niemadre wypowidzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: tak sobie myslcie.... IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 10:22 Wiesz apf ma racje.. zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy zjadła.. Najpierw zrozum potem komentuj! A teraz ignoruj moje głupie odpowiedzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
messja odpowiedz 18.01.03, 12:59 Gość portalu: Belbo napisał(a): > Wiesz apf ma racje.. zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy zjadła.. > Najpierw zrozum potem komentuj! > przeciez juz przyznalam ci racje, a ty wciaz niezadowolony:) widze, ze nie chodzi o to by mnie przekonac, ze nie zjadlam wszystkich rozumow, ale by ci pomoc wyrzucic z ciebie frustracje. (widzialam tez na innym watku,ze szukales okazji do sprzeczki) wiem, ze trudno ci to zrozumiec, ale naprawde nie chce mi sie z toba klocic... nie ma o co. p.s. twoja odpowiedz faktycznie nie byla zbyt madra:) messja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: odpowiedz IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 16:27 Zaczepki to ja szukam zawsze.. lubie dyskusje.. a czy madre czy nie to juz inna sprawa ( kwestja nastroju) Ja w kazdym razie zycze ci dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja IP: 213.17.168.* 17.01.03, 11:50 jejku!!!! toz ja jezdem najmadrzejsza na swiecie!!!! i proszem nie obrazac mnie podejrzewaniem o madrosc jakiegos innego tluka!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zz_z Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja 17.01.03, 18:56 Gość portalu: czort napisał(a): > jejku!!!! toz ja jezdem najmadrzejsza na swiecie!!!! Już zapomniałaś? Dla przypomnienia: www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=299&w=3268667&a=3279240 Odpowiedz Link Zgłoś
_messja Re: Myszka z kółkiem, czyli czego nie wie Messja 17.01.03, 21:12 apf, dlaczego piszesz "odnieść wrażenie"? przecież wszyscy wiedzą, że jestem najmądrzejsza i mam nieskończony monopol na mądrość. Dlatego Was zawsze pouczam, nauczam i łajam. -- messja apf napisał: > Czasem można odnieść wrażenie, że najmądrzejszą > istotą na tym świecie jest osoba używająca ksywy > MESSJA. > > Odpowiedz Link Zgłoś
j#m Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 01:44 ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: Ech, chłopaki....... IP: *.acn.waw.pl 18.01.03, 10:23 To złudzenie.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 13:01 policjantka janka znowu na tropie "pokrzywdzonych" i "obrazonych" przez messje. jestescie teraz bezpieczni - naga piersia was zasloni:) > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
apf Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 13:07 To takie przełamywanie lodów. Niniejszy wątek pokazuje dobitnie, że z tobą Messja można normalnie rozmawiać, nie wściekać się i nie używać słów powszechnie uznanych za wulgarne. Przy okazji poprawić trochę twój "image". Odpowiedz Link Zgłoś
messja niesmialo prosze 18.01.03, 13:17 apf napisał: > To takie przełamywanie lodów. > > Niniejszy wątek pokazuje dobitnie, że z tobą Messja można normalnie rozmawiać, > nie wściekać się i nie używać słów powszechnie uznanych za wulgarne. > > Przy okazji poprawić trochę twój "image". prawda apf, to wszystko dla mojego dobra przeciez. a ja taka niewdzieczna jestem. przepraszam cie apf i dziekuje, za to iz tak dbasz o moj "image". p.s. czy sadzisz, ze byloby niegrzeczne poprosic cie bys zatroszczyl sie jednak o swoj, a moj mnie zostawil. mam nadzieje, ze cie nie urazilam:) messja Odpowiedz Link Zgłoś
apf Re: niesmialo prosze 18.01.03, 13:20 no dobrze. Sądzę jednak, że wolno mi mówić pozytywnie o tobie i do ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
messja o tym co i tak wiesz 18.01.03, 13:32 apf napisał: > no dobrze. o, jak milo, ale uciesze sie kiedy uwierze:) > > Sądzę jednak, że wolno mi mówić pozytywnie o tobie i do ciebie? oboje wiemy, ze wolno ci powiedziec prawie wszystko na tym forum i czerpiesz z tej wolnosci garsciami. nie ma to nic wspolnego z tym, co ja chcialabym czy nie chciala czytac. a moja opinie na temat prowokacyjnych watkow i wypowiedzi chyba juz znasz - pisalam ci na priv. poza tym ani moja, ani twoja uroda nie ma tutaj zadnego znaczenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
j#m Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 17:57 Nie pisałam tego w tym kontekście...;-) Ale chyba rzeczywiście masz rację, wolę ludzi, jak mówisz, "bronić" niż sprawiać, żeby czuli się atakowani czy obrażani. Przynajmniej staram się, żeby tak nie było. Tak na marginesie: bardzo fajne określenie myszki; a co zrobić jeśli myszka ma dwa kółeczka? Jedno do przewijania w pionie a drugie w poziomie... Odpowiedz Link Zgłoś
messja ech lazik:) 18.01.03, 23:40 j#m napisała: > Nie pisałam tego w tym kontekście...;-) > > Ale chyba rzeczywiście masz rację, wolę ludzi, jak mówisz, "bronić" niż > sprawiać, żeby czuli się atakowani czy obrażani. Przynajmniej staram się, żeby > tak nie było. > jednak mialam nosa, wiedzialam, ze bedziesz za mna lazic i weszyc kazdej okazji, by probowac zalatwic jakies swoje do mnie zale. no i prosze znowu jestes, choc zapowiadalas, ze mialo byc "do messji po raz ostani". ciekawe kiedy ci sie znudzi:) i cieszy mnie, ze napisalas "obrona" bo dotychczas posunelas sie tylko do tego, bym ja poczula sie przez ciebie atakowana i obrazana. przynajmniej raz szczerze cos ci sie udalo napisac:) messja Odpowiedz Link Zgłoś
_messja Re: ech lazik:) 19.01.03, 18:12 a co ty kurwa wiesz o szczerosci? messja napisała: > przynajmniej raz szczerze cos ci sie udalo napisac:) > > messja Odpowiedz Link Zgłoś
_messja Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 15:56 to źle myślałaś i nic ci do tego j#m napisała: > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
apf Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 19:29 _messja napisała: > to źle myślałaś i nic ci do tego > > > j#m napisała: > > > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-( a co ma wisieć, nie utonie:) Odpowiedz Link Zgłoś
messjanek Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 20:48 apf napisał: > _messja napisała: > > > to źle myślałaś i nic ci do tego > > > > > > j#m napisała: > > > > > ...... myślałam, że chociaż was to ominie :-( > > a co ma wisieć, nie utonie:) uwielbiam palenie rzekomych czarownic i tępienie wilkołaków. Odpowiedz Link Zgłoś
box32 Re: Ech, chłopaki....... 18.01.03, 23:52 cudze chwalicie, swego nie znacie, godności garstkę więc zachowajcie (a może pokochajcie?);))) Odpowiedz Link Zgłoś
j#m Re: Ech, chłopaki....... 19.01.03, 01:57 apf napisał: > a co ma wisieć, nie utonie:) ....powiedział robaczek na haczyku ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś