Gość: kaja IP: *.womkat.edu.pl / *.womkat.edu.pl 14.08.06, 11:17 powiedzcie mi kochani gdzie ja mogę kogoś poznać w internecie? czy są jakieś strony czy tylko czat? Czateria w interi mnie nie bawi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj