Gość: ...... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.03.03, 12:35 i duszno się zrobiło, nie uważacie? za dużo napisane,wspaniałych i kiepskich tekstów te same osoby kotłują się w wątkach ciągnąc w nieskończoność rozmowy czasem już o niczym:( zróbmy przerwę :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wiecie co? Re: ciasno IP: *.nagraj.pl 18.03.03, 13:58 ja wam zazdroszcze...zadnych innych problemow nie macie...szczesliwi ludzie.. Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: ciasno 18.03.03, 14:26 Gość portalu: ...... napisał(a): > i duszno się zrobiło, nie uważacie? > za dużo napisane,wspaniałych i kiepskich tekstów > te same osoby kotłują się w wątkach ciągnąc w nieskończoność rozmowy czasem > już o niczym:( > zróbmy przerwę > > :) tez mam podobne wrazenie. watki sa zbyt dlugie - trudno podazac za tokiem dyskusji, tematy sie rozplywaja, a uczestnicy, zdawaja sie ciagnac watek na sile, byle tylko sie utrzmac. z czasem wszystko przechodzi z jakosci w ilosc, a zart w wypowiedziach staje sie coraz bardziej naciagany i watplwiwy. p.s. nie wszyscy musza brac sobie te uwagi do siebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belbo Re: ciasno IP: *.acn.waw.pl 18.03.03, 17:51 macie łokcie to sie rozpychajcie! Złej baletnicy:) Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: ciasno 18.03.03, 18:32 Gość portalu: Belbo napisał(a): > macie łokcie to sie rozpychajcie! > Złej baletnicy:) nie musze sie rozpychac. a tanczyc potrafie, tylko nie zawsze chce:) (podbnie jak ty - malo tu ostatnio twoich piruetow:) Odpowiedz Link Zgłoś