IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.03.03, 12:35
i duszno się zrobiło, nie uważacie?
za dużo napisane,wspaniałych i kiepskich tekstów
te same osoby kotłują się w wątkach ciągnąc w nieskończoność rozmowy czasem
już o niczym:(
zróbmy przerwę

:)
Obserwuj wątek
    • Gość: wiecie co? Re: ciasno IP: *.nagraj.pl 18.03.03, 13:58
      ja wam zazdroszcze...zadnych innych problemow nie macie...szczesliwi ludzie..
    • messja Re: ciasno 18.03.03, 14:26
      Gość portalu: ...... napisał(a):

      > i duszno się zrobiło, nie uważacie?
      > za dużo napisane,wspaniałych i kiepskich tekstów
      > te same osoby kotłują się w wątkach ciągnąc w nieskończoność rozmowy czasem
      > już o niczym:(
      > zróbmy przerwę
      >
      > :)

      tez mam podobne wrazenie. watki sa zbyt dlugie - trudno podazac za tokiem
      dyskusji, tematy sie rozplywaja, a uczestnicy, zdawaja sie ciagnac watek na
      sile, byle tylko sie utrzmac. z czasem wszystko przechodzi z jakosci w ilosc, a
      zart w wypowiedziach staje sie coraz bardziej naciagany i watplwiwy.

      p.s.
      nie wszyscy musza brac sobie te uwagi do siebie:)
      • Gość: Belbo Re: ciasno IP: *.acn.waw.pl 18.03.03, 17:51
        macie łokcie to sie rozpychajcie!
        Złej baletnicy:)
        • messja Re: ciasno 18.03.03, 18:32
          Gość portalu: Belbo napisał(a):

          > macie łokcie to sie rozpychajcie!
          > Złej baletnicy:)

          nie musze sie rozpychac.
          a tanczyc potrafie, tylko nie zawsze chce:)
          (podbnie jak ty - malo tu ostatnio twoich piruetow:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka