Dodaj do ulubionych

dla ciebie michalku k.

IP: *.kth.pl / 10.0.2.* 19.05.03, 22:47
kochanie,chcialam znalezc wiersz ktory odzwierciedlalby to wszystko co chce
ci powiedziec,jednak zaden nie wyrazal jednoczesnie tego jak pragne byc przy
tobie,jak pragne czuc twoje miekkie jak jedwab usteczka, jak pragne bys mnie
objal gdy idziemy ulica,jak pragne bys mnie kochal calym swoim serduszkiem i
jak pragne slyszec szczere "kocham cie"!!!!! nie bylo wiersza ktory by
wyrazil ze kocham cie takiego jakim jestes,z wadami i zaletami,ze bede
walczyc o ciebie do ostatnich sil,ze jestes moim serduszkiem!!!mowia ze byc
szczesliwym w milosci to byc geniuszem,moze nie jestem geniuszem ale wiem
jedno ze jestem z toba szczesliwa i kocham cie nad zycie!!
twoja na zawsze paolka (niestety nie poetka)::)))
<wstydnis>:))))))
Obserwuj wątek
    • kobietka1983 Re: dla ciebie michalku k. 20.05.03, 05:18
      a michalki to sa takie czekoladki. Tez je lubie :))
      • Gość: paulinka Re: dla ciebie michalku k. IP: *.kth.pl / 10.0.2.* 20.05.03, 08:44
        dokladnie,takie slodkie i pychne ,az w gebie sie rozplywaja:))))))))
        • Gość: hi hi Re: dla ciebie michalku k. IP: *.nagraj.pl 20.05.03, 08:46
          i jeszcze grzeski, pawelki...
    • Gość: samowolny Re: dla ciebie michalku k. IP: *.*.*.* 20.05.03, 09:07
      ..no i na to wszystko..zasmażka..:))))))
      • Gość: ciekawski Re: dla ciebie michalku k. IP: *.kth.pl / 10.0.2.* 20.05.03, 10:41
        a co to zasmazka????
        • inteligentna Re: dla ciebie michalku k. 20.05.03, 10:43
          Gość portalu: ciekawski napisał(a):

          > a co to zasmazka????

          zaasmazka albo zasmazyna to potocznie dziewczyna
          • kwasna_cytryna Re: dla ciebie michalku k. 20.05.03, 10:46
            a dziewczyna to malina :-)
            • inteligentna Re: dla ciebie michalku k. 20.05.03, 10:59
              kwasna_cytryna napisała:

              > a dziewczyna to malina :-)

              no zgadza sie!

              Dziewczyna to malina, z malin zasmazyna :)))
              • ja_nek Re: dla ciebie michalku k. 20.05.03, 11:21
                A my mamy swoje princessy:)))
                • inteligentna Re: dla ciebie michalku k. 20.05.03, 11:36
                  ja_nek napisał:

                  > A my mamy swoje princessy:)))

                  no ale malinowe zasmazynowe:)
                  • cal-ineczka dla imienia 23.05.03, 02:20
                    > a michalki to sa takie czekoladki. Tez je lubie :))
                    > dokladnie,takie slodkie i pychne ,az w gebie sie rozplywaja:))))))))
                    > i jeszcze grzeski, pawelki...

                    Paulinka chciała powiedzieć, że zakochała się nie w Michale, lecz w imieniu
                    Michał. Jest to dla niej najpiękniejsze imię.....

                    Na to faceci odreagowali, że oni też nie lubią swoich ukochanych.
                    Oni tylko kochają zasmażkę, zasmażynę, malinę i princessę.
                    Wydało się.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka