Gość: paulinka
IP: *.kth.pl / 10.0.2.*
19.05.03, 22:47
kochanie,chcialam znalezc wiersz ktory odzwierciedlalby to wszystko co chce
ci powiedziec,jednak zaden nie wyrazal jednoczesnie tego jak pragne byc przy
tobie,jak pragne czuc twoje miekkie jak jedwab usteczka, jak pragne bys mnie
objal gdy idziemy ulica,jak pragne bys mnie kochal calym swoim serduszkiem i
jak pragne slyszec szczere "kocham cie"!!!!! nie bylo wiersza ktory by
wyrazil ze kocham cie takiego jakim jestes,z wadami i zaletami,ze bede
walczyc o ciebie do ostatnich sil,ze jestes moim serduszkiem!!!mowia ze byc
szczesliwym w milosci to byc geniuszem,moze nie jestem geniuszem ale wiem
jedno ze jestem z toba szczesliwa i kocham cie nad zycie!!
twoja na zawsze paolka (niestety nie poetka)::)))
<wstydnis>:))))))